eReport.sk
minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR
Minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Richard Raši, zdroj foto: fb

VIDEO Raši: PS je pre Slovensko čisté zlo, teraz hrá aj nebezpečnú hru

Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR, ktoré je riadiacim orgánom Operačného programu Slovensko, žiadny list z Európskej komisie (EK) nedostalo. Uviedol to šéf rezortu Richard Raši (Hlas-SD) v reakcii na tlačovú konferenciu opozičného hnutia Progresívne Slovensko (PS).

Progresívci rozbehli silnú kampaň proti záujmom Slovenska

„Progresívne Slovensko hrá nebezpečnú hru – čím horšie pre Slovensko, tým lepšie pre nich. Naše ministerstvo, ktoré je riadiacim orgánom Operačného programu Slovensko, žiadny list z Európskej komisie nedostalo. Preto sa k jeho obsahu nevieme vyjadriť. Progresívci však v europarlamente aj v Európskej komisii rozbehli silnú kampaň proti záujmom Slovenska,“ uviedol Raši.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Stretnutie s SZPB
  2. Peter Pellegrini
  3. Zuzana Dolinková

Namiesto toho, aby za vlastnú krajinu bojovali, tak prilievajú len olej do ohňa. Slovensko je členom Európskej únie a je právnym štátom. Právnym štátom zostane aj potom, ako nová trestná novela nadobudne účinnosť a pokiaľ má ktorýkoľvek euroúradník pochybnosti, môže prísť na Slovensko a radi mu naše postoje objektívne vysvetlíme. A vyzývam Progresívne Slovensko, aby nešírilo paniku a aby sa aj jeho europoslanci postavili za záujmy Slovenskej republiky,dodal.

Zdroj: fb


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Raši: PS je pre Slovensko čisté zlo, teraz hrá aj nebezpečnú hru

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre