eReport.sk
Protestné zhromaždenie pred Prezidentským palácom Foto: tasr

VIDEO PROTEST pred Prezidentským palácom: Slovensko musí byť pripravené na povstanie občanov

Pred Prezidentským palácom sa zišli v stredu podvečer ľudia, aby protestovali proti vláde, obrannej dohode s USA, povinnému očkovaniu či zdražovaniu cien potravín a energií.

Protest zorganizovala strana Smer. „Slovensko musí byť pripravené na povstanie občanov proti vláde,“ povedal Robert Fico. „Môžem sa hnevať na Pellegriniho koľko chcem, ale kašlem na to. Potrebujeme tu stranu Hlas. Môžem mať iný názor ako Slovenská národná strana, ale potrebujem tu túto stranu,“ vyhlásil Fico.

Po svojom príhovore vypustili smeráci niekoľko nafukovacích holubíc. „Ja posielam túto osobne pani prezidentke Čaputovej do Dubaja, nech sa konečne spamätá,“ odkázal Fico.  Šéf Smeru avizoval blížiaci sa začiatok petičnej akcie za referendum o predčasných voľbách. Jeho súčasťou by mala byť aj otázka o amerických základniach a zdražovaní. Fico zdôraznil, že Ruská federácia nijakým spôsobom neohrozuje SR.

Zdroj: eReport

Početnému davu protestujúcich sa postupne prihovorili Luboš Blaha, Erik Kaliňák či Ladislav Kamenický. Podpredseda Smeru-SD Erik Kaliňák zdôraznil, že Slovensko potrebuje strany, ktoré majú štandardné štruktúry. Podľa podpredsedu parlamentu Juraja Blanára sú jedinou možnosťou predčasné voľby.

Okrem zástupcov opozičného Smeru, ktorý protest organizoval, vystúpili na pódiu aj Matúš Šutaj Eštok z Hlasu-SD, tiež predseda mimoparlamentnej SNS Andrej Danko a Artur Bekmatov z hnutia Socialisti.sk. „Len Smer, Hlas a SNS vedia vystriedať týchto idiotov,“ vyhlásil Danko.
      


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO PROTEST pred Prezidentským palácom: Slovensko musí byť pripravené na povstanie občanov

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti