eReport.sk
Jozef Pročko Foto: fb/jozoprockostranka

VIDEO Pročko si vybehol do lesa a … Stret s medveďom!

Tak na tento zážitok poslanec za OĽANO Jozef Pročko len tak ľahko nezabudne. V poslednom období sa politik totiž rád chváli tým, aké hríby našiel v lese. Na ostatnej prechádzke však natrafil na niečo oveľa zaujímavejšie. Bývalého zabávača totiž prekvapil medveď.

„Najprv som si myslel, že pri ceste sedí obrovský čierny vlčiak,“ opisuje politik. „Päť minút sme si päť metrov od seba hľadeli do očí. Až keď som zastal a vytiahol mobil, tak sa beťár pohol,“ dodal Pročko, ktorý si mladého medveďa aj natočil. Ľudia ho však upozornili, že ak by tam bola mama medvedica, asi by taký pokojný nebol. „Mama ho už opustila a otec vyprášil z revíru. Preto ho môžeš vidieť 5 km od Haliče,“ vysvetľoval Pročko, ktorý si myslí, že medvedík mohol mať 3 alebo 4 roky.

Pročko si rád vybehne do prírody. Medveďa tam ale asi nečakal. – Foto: fb/jozoprockostranka

Ako to už na sociálnej sieti u tohto poslanca býva, hneď sa do neho obulo niekoľko ľudí. „Škoda, že ťa nezožral,“ pustil sa do Pročka jeden z nich. „Nechcem ťa uraziť a už vôbec to neber ako rasizmus, ale ty vyzeráš ako človek, z ktorého by sa dvakrát najedol. Vidím, že ti pacale a gója chutia,“ odpovedal exzabávač, pričom narážal na to, že gója je tradičné rómske jedlo. „Mier a ja ich mám rád,“ dodal Pročko.

– Foto: fb/jozoprockostranka

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pročko si vybehol do lesa a … Stret s medveďom!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport