eReport.sk
Erik Kaliňák (Smer-SD).
Erik Kaliňák (Smer-SD). Foto: fb/kalinakerik

VIDEO Pristihol mladý Kaliňák Mikulca pri lži? Keď klamete, aspoň si to pamätajte, odkázal mu smerák

Elementárna logika začína byť pre súčasnú vládu najväčším nepriateľom, tvrdí mladý politik z opozičného Smeru. Prečo to Erik Kaliňák hovorí? Podľa jeho slov minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO) jeden deň tvrdí jedno a druhý deň zas už niečo iné. Otvorene obviňuje rezortného šéfa nielen z klamstva, ale naznačuje aj to, že Mikulec má problémy s pamäťou. Odvoláva sa pritom na ministrove vyjadrenia, ktoré mal zverejniť Denník N.

Po tom, čo unikli informácie z utajovanej správy SIS, ktorá má hovoriť o ovplyvňovaní vyšetrovania známych káuz cez univerzálnych svedkov, strana Smer-SD neprestáva vo svojej investigatíve a ostrej kritike vlády a jej členov. Erik Kaliňák si v tejto súvislosti posvietil na vyjadrenia ministra Mikulca a poukázal na to, že jeho vyhlásenia nie sú takpovediac s kostolným poriadkom. Pomohol si konkrétnymi vyjadreniami, ktoré mal zverejniť Denník N.

Šéf rezortu vnútra Roman Mikulec. Erik Kaliňák si myslí, že klame a má zrejme aj krátku pamäť. – Foto: tasr

Konkrétne ide o Mikulcove stanoviská, ktoré mal minister uviesť počas dvoch po sebe nasledujúcich dní a takto to zavesil Kaliňák na sociálnu sieť:

R. Mikulec pre Denník N – 02.06.: „Dnes už máme iks dôkazov a výpovedí, kde sa ľudia priznali a vypovedali. Povedali o tom, ako sa tu vynášali milióny a státisíce mesačne lietadlami do Dubaja a akým spôsobom tu fungovala spravodlivosť.“

R. Mikulec pre Denník N – 03.06.:„Nemám o rozpracovaných prípadoch žiadnu vedomosť a neprislúcha mi komentovať prácu orgánov činných v trestnom konaní.“

Zdroj: fb/kalinakerik

Vo videu, po boku s expremiérom Robertom Ficom a bývalým ministrom financií Ladislavom Kamenickým, mladý politik vysvetľuje podrobnosti o svojich pochybnostiach, ktoré sa týkajú pravdovravnosti ministra vnútra:

Zdroj: fb/kalinakerik

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport