tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Ilustračné foto: tasr

VIDEO Policajti si vyhrnuli rukávy a hor sa pomáhať: Splnili si svoju psiu povinnosť

Poslednú dobu sa na policajtov valí kritika z každej strany a videá z ich zásahov sa šírili na internete ostošesť. Či už to boli incidenty z protestov, pri kontrole dodržiavania protipandemických opatrení alebo ako stratili nervy. Toto video však dokazuje, že nie každý policajt je rovnaký.

Nie je to tak dávno, čo Slovákov šokoval záznam, na ktorom muž zákona zbil bezdomovca pri obchodnom reťazci v Starej Turej. Ten muža ležiaceho na zemi kopal, štuchal a udieral do brucha. Muž bez domova sa mal údajne správať agresívne a tak policajti boli donútení použiť donucovacie prostriedky. Tak či onak, mnohým sa zákrok nepozdával a označili ho za neprimeraný.

Toto však nie je rovnaký prípad. Policajti v Novom meste nad Váhom neváhali a svoje motto – Pomáhať a chrániť, ktoré sa pre nich stalo alfou a omegou zobrali doslovne. Vystúpili z auta a pomohli občanovi v núdzi. Video, ktoré uverejnila polícia na sociálnej sieti ukazuje, ako počas premávky zastavili svoje auto, vystúpili a bez akéhokoľvek váhania pomohli vodičovi druhého auta, ktorému sa zrejme vozidlo pokazilo. Vyhrnuli rukávy a ako pomáha „sused susedovi“ začali auto tlačiť. Pekné gesto mužov zákona natočila žena, ktoré to všetko videla a ku záznamu pridala popis: „Toto si nikto nenatočí a nikto virálne nezdieľa. Všetci len pindať a negatíva.“ Nie je policajt ako policajt.

Zdroj: Facebook Polícia SR


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Policajti si vyhrnuli rukávy a hor sa pomáhať: Splnili si svoju psiu povinnosť

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku