tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Ľuboš Blaha zo Smeru. Foto: tasr

VIDEO Pobúrený Blaha: Hamran odmení policajtov za to, že sa v Prievidzi vybúrili na staršom invalidovi!

Pamätáte si na toho pána o paličke, ktorého masakrovali dvaja policajti v Prievidzi iba kvôli tomu, že nemal rúško? Herr Hamran ich ide odmeniť,“ začal svoj status opozičný poslanec za Smer-SD Ľuboš Blaha. Video, na ktorom sa dvaja policajti snažili spacifikovať invalida bez rúška pred krátkym časom obletelo internet. Policajný prezident Štefan Hamran na policajnom zásahu zjavne nevidel nič zlé, policajtov z videa sa dokonca rozhodol odmeniť.

Tento počin sa Blahovi vôbec nepozdáva a na sociálnej sieti Facebook Hamrana podrobil tvrdej kritike. Postup policajtov prirovnáva k totalitným praktikám: „Za to, že sa vybúrili na staršom invalidovi, hodili ho o zem, spútali, ťahali po zemi… na Slovensku sa za policajnú brutalitu najnovšie odmeňuje. Toto tu bolo naposledy za gestapa.“

Zdroj: facebook/čitateľ

Vymýšľajú zločiny a spolupracujú s mafiou

„Hamranovi „naši chlapci“ sú obvinení z toho, že si vymýšľajú zločiny a spolupracujú s mafiou. Iní jeho chlapci odpočúvajú opozíciu a posielajú záznamy do médií. Ďalší chlapci sa vyžívajú v brutálnych zákrokoch na invalidov bez rúška. Iní šikanujú vyšetrovateľku inšpekcie, lebo sa im nepáči, že má voľné ruky. Čistky sú tam ako za Šaňa Macha,“ vyjadril sa ďalej Blaha. Narážal tým na viaceré kauzy posledného obdobia, ktoré polícia nedokázala úplne vysvetliť a na ktorých rozporuplnosť poukazuje nie len politická, ale aj odborná a občianska verejnosť.

Foto: fb/lblaha

Matovič podľa diskutujúcich považuje políciu za svoju firmu

Opozícia kritizuje aj Hamranov krok v podobe vytvorenia akéhosi manuálu pre policajtov pre podobné prípady. Takéto „ťaháčiky“ sú zlým krokom aj podľa väčšiny diskutujúcich. „Veď je to Matelkov poskok. Aj ten svojim „oľanoovciam“ dáva ťaháky. Vidno to v politických reláciach aj v parlamente. Musia mať políciu pod prísnou kontrolou. Boja sa, že bude konečne chrániť a pomáhať ľuďom. A to by bol koniec týchto poskokov, ktorí sú len hračkami v rukách Matelka, ktorý políciu považuje za svoju firmu. Je to hrozné,“ vyjadrila sa jedna z diskutujúcich.

Foto: fb/lblaha

Názory na zásah polície proti invalidovi boli predmetom veľmi dynamických diskusií. Samotná téma sa stala ďalšou, ktorá rozdelia spoločnosť na viac táborov. To, či je vhodné odmeniť policajtov za takýto tvrdý zákrok nechávame na vašom osobnom zvážení.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pobúrený Blaha: Hamran odmení policajtov za to, že sa v Prievidzi vybúrili na staršom invalidovi!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku