eReport.sk
Matúš Šutaj Eštok.
Matúš Šutaj Eštok. Foto: rtvs

VIDEO Pellegriniho poslanec zaťal do živého: Kedy policajti vykopnú dvere Matovičovi?

Matúš Šutaj Eštok tvrdo vyrukoval v priamom prenose s mimoriadne vážnou otázkou, ktorú sám považuje za absolútne legitímnu. V súvislosti s nedávnymi udalosťami týkajúcimi sa pokusu „zbaliť“ bývalého šéfa NAKA Branislava Zuriana „zaťal“ rovno, ako sa hovorí, do živého.

O tom, ako prebiehala nedeľná diskusia v relácii RTVS o 5 minút 12 sme vás už informovali na inom mieste s tým, že koaliční a opoziční poslanci si skutočne nič nedarovali.

V debate vystupoval aj opozičný poslanec strany Hlas-SD Matúš Šutaj Eštok, ktorý v televíznom štúdiu Igorovi Kašperovi (Sme rodina) a Tomášovi Lehotskému (Za ľudí) pripomenul, že polícia by sa mala konečne zaujímať aj o expremiéra a údajne najmocnejšieho politika štvorkoalície, ministra financií Igora Matoviča (OĽANO).

„Elitní policajti nedávno vyvalili dvere na byte svojmu bývalému šéfovi Zurianovi, hoci nebol doma, komunikoval s nimi a poslal svojho syna otvoriť. Pán Zurian je podľa polície podozrivý, že vyzradil utajovanú skutočnosť. Tak sa pýtam veľmi jasne: kedy polícia vykopne dvere Igorovi Matovičovi? Minister totiž spáchal presne to isté – vytáral v priamom prenose, že kajúcnik Makó je agentom SIS, čím vyzradil utajovanú skutočnosť,“ uviedol okrem iného v debate Šutaj Eštok. To, ako sa pri tvrdých kritických slovách Pellegriniho poslanca prítomní politici tvárili, uvidíte vo videu RTVS, ktoré Šutaj Eštok zverejnil na svojej sociálnej sieti

Zdroj: fb/sutajestokm


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Pellegriniho poslanec zaťal do živého: Kedy policajti vykopnú dvere Matovičovi?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti