eReport.sk
Požiar obilia v Trnave pripomínal hotové peklo na zemi.
Foto: fb

VIDEO Peklo na zemi v Trnave! Masívny požiar obilia sledovali šokovaní občania

TRNAVA – Vo štvrtok podvečer vznikol v Trnave požiar na poli v lokalite Prednádražie za železničnou traťou. Pri požiari zhorelo nepokosené obilie na rozlohe 18 hektárov. Na mieste zasahovali profesionálni hasiči a jednotky dobrovoľných hasičov z viacerých obcí v okolí Trnavy. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave Lena Košťálová.

Požiar lokalizovali o 19.50 h, na mieste zostávajú hasiči a hľadajú skryté ohniská. Na miesto sa dostavil zisťovateľ príčin požiaru. K zraneniu osôb nedošlo. K udalosti privolali šesticu trnavských profesionálnych hasičov s tromi kusmi techniky a dobrovoľníkov z obcí Križovany nad Dudváhom, Hrnčiarovce nad Parnou, Voderady, Vlčkovce a Zeleneč, spolu 43 príslušníkov s 11 kusmi techniky. „Požiar pri starom depe si vyžiadal aj výluku železničnej dopravy,“ doplnila Košťálová.  

FOTO Hasiči počas zásahu požiaru obilia na poli v Trnave

GALÉRIA – Foto: tasr

Polícia podľa informácie na sociálnej sieti vyšetruje príčiny vzniku požiaru. Podľa pripojeného video požiar vzbudil pozornosť šokovaných obyvateľov, ktorí z bezpečnej vzdialenosti sledovali skazu, ktorú oheň páchal doslova v priamom prenose.

Zdroj: fb/ladislav beňo

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Peklo na zemi v Trnave! Masívny požiar obilia sledovali šokovaní občania

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti