eReport.sk
Poslanec spílil šibenicu pred parlamentom. Foto: FB/KC

VIDEO Oľaňák spílil šibenicu po proteste. Drevo sa vraj bude hodiť na guláš

Cez víkend to pred slovenským parlamentom vrelo. Pred budovu národnej rady totiž prišli protestovať ľudia proti opatreniam pre neočkovaných. Politici si tak mohli veru všeličo vypočuť, a aby nezabudli, tak im tam demonštranti nechali aj pamiatku vo forme malej drevenej šibenice.

Neskôr prišli policajti a šibenicu preniesli o kus ďalej. Toto riešenie sa však nie veľmi pozdávalo poslancovi za OĽANO Kristiánovi Čekovskému. „Ja si nemyslím, že takáto šibenica patrí do súčasnosti,“ zdôraznil politik. „V uplynulých dňoch nám prichádzali viaceré správy a maily, v ktorých nám ľudia želali smrť. A to, že budeme pred parlamentom visieť na výstrahu a budú nás vešať na kandelábre. Ja odmietam takúto nenávisť a nemyslím si, že toto patrí do slušnej spoločnosti. Preto som sa rozhodol túto šibenicu odtiaľto zlikvidovať,“ hovorí Čekovský, ktorému bolo ľúto len tak šibenicu vyhodiť, lebo predsa len, bola z dreva.

Mladý poslanec za OĽANO zlikvidoval šibenicu. Bolo mu ľúto vyhodiť drevo a tak ho ponúkol iným. – Foto: tasr

„Myslím si, že niekomu, kto si bude v týchto teplých dňoch chcieť urobiť nejaký gulášik, alebo niečo podobné, tak to bude mať úplne ideálne,“ zauvažoval poslanec a ponúkol drevo okoloidúcim pred parlamentom. Čekovský sa tiež vyjadril, že prijatý zákon o očkovaní by nemal byť dôvodom na paniku či búrlivé vášne. Jeho čin so šibenicou však niektorí fanúšikovia ofrflali. „Bez tých kamier to nemohlo byť?“ pýta sa jedna diskutujúca. „Ani protest nebol bez kamier,“ zdôvodnil svoj krok Čekovský s tým, že spílenie šibenice bolo jeho protestom. Niektorí sa zas pýtali, prečo nevyšiel von počas demonštrácie. Odpovede sa však nedočkali.

Zdroj: fb/kristiancekovsky


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Oľaňák spílil šibenicu po proteste. Drevo sa vraj bude hodiť na guláš

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti