eReport.sk
Rusko nie je problém
Na snímke americký prezident Joe Biden pózuje s lídrami krajín tzv. Bukureštskej deviatky (B9), zľava slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg, maďarská prezidentka Katalin Nováková, poľský prezident Andrzej Duda a estónsky prezident Alar Karis. Foto: TASR/AP

VIDEO Niet pre tento svet väčšej hrozby ako NATO a Amerika v rukách tých, ktorí chcú vojny

Rusko nie je problém. Tvrdí bývalý americký prezident Donald Trump. Ten už minulý mesiac varoval, že ak mocní nezmenia svoje zmýšľanie, svet sa vďaka nim ocitne vo víre 3. svetovej vojny. Podľa Trumpa jej každým dňom viac a viac otvárame dvere. NATO zlyháva.

Neokonzervatívny establishment

Neokonzervativizmus je politické hnutie , ktoré začalo v Spojených štátoch silnieť v 60. rokoch 20. storočia. Výrazné bolo už pri vojne vo Vietname, ktorú jeho predstavitelia podporovali. Keďže ju vnímali ako „obranu demokracie.“ Asi tak, ako tomu bolo v Iraku, Sýrii, či v Afganistane.

„Toto globalistické neokonzervatívne hnutie nás už musí prestať zaťahovať do nekonečnej vojnovej špirály. Nerobia nič iné, len približujú Ameriku k 3. sv. vojne,“ uviedol Trump.

Šialenstvo musí skončiť

„Musí existovať aj úplné odhodlanie rozložiť celé globalistické neokonzervatívne hnutie, ktoré sa tvári, že bojujeme za ochranu demokracie a slobody v zahraničí, zatiaľ čo v Amerike je životná úroveň pomaly ako v krajine tretieho sveta. A doma máme miesto demokracie totalitu a cenzúru,“ poznamenal exprezident.

Dodal, že „nadvláda Deep State musí skončiť a na prvé miesto sa musia dostať obyčajní Američania.“

Rusko nie je problém

Donald Trump sa vyjadril i k NATO. Ktoré podľa neho už neslúži na to, k čomu vzniklo. Ale záujmom „neoconu.“

„Musíme dokončiť proces, ktorý som začal, keď som bol prezidentom. A vrátiť k NATO hodnoty. Naša zahraničná politika nás roky nevedie k mieru, ale k novým a novým vojnovým konfliktom. Najnovšie do celosvetového konfliktu s jadrovou veľmocou- Ruskom. A všetko je to založené na obrovskej lži- že Rusko je pre Ameriku a svet hrozba.“

Na záver podotkol, že hrozbou pre Ameriku je mať vlád plnú „vojnových jastrabov,“ a tiež byť v područí síl, ktoré ju odkláňajú od Boha a skutočných hodnôt.

Zdroj: youtube D.Trump


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Niet pre tento svet väčšej hrozby ako NATO a Amerika v rukách tých, ktorí chcú vojny

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php