tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Slovenský premiér Eduard Heger prichádza na stretnutie s predsedom Európskej rady Charlesom Michelom 27. apríla 2021 v Bruseli.
Eduard Heger (OĽaNO). Foto: tasr

VIDEO Netradičný 1. máj! Pred úradom vlády sa protestovalo proti Matovičovi aj Hegerovi

Ak by nezúrila pandémia Covid 19 Slováci by 1. máj, respektíve sviatok práce zrejme oslávili v uliciach. Niektorí kritici vlády, ale predsa len s mávajúcimi slovenskými vlajkami, vybehli pred úrad vlády a dali najavo nespokojnosť s kabinetom na čele s premiérom Eduardom Hegerom. Takto to dnes vyzeralo v Bratislave pred úradom vlády!

Desiatky protestujúcich dnes „okupovalo“ bratislavské Námestie slobody pred úradom vlády. Medzi účastníkmi by ste darmo hľadali nasadené respirátory či prívetivé slová vyrieknuté na adresu súčasnej vládnej koalície či premiéra. Počas protestu zaznievali heslá ako: „Slovensko Slovákom“ alebo „Matovič a Heger sú psychopati“.

Jedným z hlavných organizátorov bol exposlanec Peter Marček. Ten máva pod palcom podobné akcie vcelku často. Nedávno sa objavil aj počas iniciatívy zvolanej bývalým ministrom školstva Jurajom Draxlerom, ktorý chcel pomocou automobilov vytrúbiť súčasnú vládu.

Medzi protestujúcimi sa už klasicky objavili kritici vlády, očkovania, zavedenia núdzového stavu, ale aj Severoatlantickej aliancie. Protestujúci sa z námestia vybrali aj pred prezidentský palác. Kurióznym je, že kým sa pred úradom vlády odohráva protivládny protest, jej šéf, premiér Eduard Heger sa išiel dať zaočkovať na Národný futbalový štadión. Drvivá väčšina protestujúcich sú kritici vakcinácie.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Netradičný 1. máj! Pred úradom vlády sa protestovalo proti Matovičovi aj Hegerovi

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku