tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Ľuboš Blaha (Smer-SD). Foto: tasr

VIDEO Nahnevaný Blaha: Pozrite sa, čo páchajú policajti v obchode iba kvôli rúšku!

Včera večer obletelo sociálne siete ďalšie video sporného policajného zásahu proti ľuďom v Piešťanoch , ktorí sa snažia nakupovať v supermarketoch bez rúška. Podobne tvrdý policajný zásah sme mali možnosť vidieť nedávno, kedy policajti v Prievidzi spacifikovali staršieho invalida.

„Policajná brutalita v priamom prenose! Kam preboha ženú Slovensko?,“ vyjadril sa na sociálnej sieti podpredseda strany Smer-SD Ľuboš Blaha.

Nenávisť voči nezaočkovaným

Blaha je presvedčený, že vláda na čele s Eduardom Hegerom (OĽANO) šíri nenávisť voči nezaočkovaným. „Zodpovednosť za všetko toto násilie nesie Heger. Bol to on, kto vrieskal, že ľudia bez rúšok sú „grázli“ a „vyvrheli“ a vyzval políciu k tvrdým zásahom. Heger šíri nenávisť voči nezaočkovaným. Nenávisť voči ľuďom s iným názorom. Nenávisť voči Slovákom. A liberálne médiá mu v tom asistujú,“ skritizoval Blaha vládu aj časť médií.

Zdroj: video:fb/lblaha

Hamran naposledy za podobný zásah odmeňoval

Za zásah voči invalidovi v Prievidzi policajný prezident Štefan Hamran odmenil dvoch policajtov, ktorí tento zásah vykonali. Bude podobne postupovať aj v tomto prípade? Polícia si za zásahom totižto pevne stojí.

Zdroj: fb/jojohronkovic

„Je len otázkou času, kedy sa to vymkne spod kontroly. Vážne sa pýtajme: čo ak pri nejakom brutálnom zásahu policajti niekoho vážne zrania? Za prekliate rúško!,“ rozhorčene sa vyjadril Blaha.

Polícia ďakuje za podporu

Na rozdiel od Blahu má Policajný zbor pocit, že má od ľudí podporu na podobné tvrdé zásahy.

Foto: fb/policiasr

„Dostali sme množstvo podporných a ďakovných správ od občanov pre policajtov, ktorí zasahovali v Piešťanoch. Toto je len ich zlomok. Tieto správy sú dôkazom, že Slovensko stojí za policajtmi z Piešťan,“ píše sa na fanúšikovskej stránke Polícia Slovenskej republiky.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Nahnevaný Blaha: Pozrite sa, čo páchajú policajti v obchode iba kvôli rúšku!

4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku