eReport.sk
Erik a Robert Kaliňák, foto: facebook E. K.

VIDEO Mladý Kaliňák v bizarnom rozhovore: O drogách, zlodejinách či kráse Pellegriniho!

Toto je ten nový Smer? Podpredseda strany Erik Kaliňák (30) na seba v live streame na sociálnej sieti poriadne nabonzoval. Priznal sa, že vyskúšal drogy a zároveň prezradil aj čo vie o skúsenostiach jeho strýka Roberta Kaliňáka (49) s omamnými látkami. A to nebolo zďaleka všetko. V neuveriteľne otvorenej a miestami až bizarnej konverzácii s administrátorom stránky cecove_meme sa nebránil odpovedať ani na otázku či by “dal dole” lídra Hlasu Petra Pellegriniho (45).

V sobotu večer mali prívrženci instagramového profilu cecove_meme o zábavu postarané. V živom videu influencer a správca stránky vyspovedal mladého Kaliňáka. A otázkami ho rozhodne „nehľadkal”. O tom, že nepôjde o bežný rozhovor s politikom, sa diváci mohli presvedčiť od samotného začiatku.

Zdroj: youtube

Internetový “memečkár” privítal Kaliňáka juniora počas online rozhovoru v napustenej vani a s pivom v ruke. Úroveň rozhovoru s pribúdajúcim času gradovala keďže počas toho ako kládol mladému podpredsedovi Smeru otázky, stihol admin stránky navštíviť toaletu, vyliať si na hlavu pivo či si strčiť do úst handru. „Neviem ako mám na toto reagovať, sa otvorene priznám. To si prehltol?” dotazoval sa šokovaný sociálny demokrat. Otázky, ktoré mu posielali aj fanúšikovia, viedol admin tiež v konfrontačnom až výsmešnom štýle a nevyhýbal sa ani vulgarizmom.

Online rozhovor s Kaliňákom viedol správca satirickej stránky obnažený z vane. – Foto: cecove_meme

„Myslíš si, že tvoj strýko je minister futra už navždy?” pýtal sa Erika Kaliňáka, ktorý má v Smere na starosti marketing, tvorbu videí a propagáciu strany. „Takže je minister futra a fúkal kokaín?” doplnil otázku autor internetovej satiry. „Ehhhhmm, kokaín nefúkal ani žiadnu inú drogu okrem cukru,” odpovedal zaskočený smerák. Memečkár však kontroval otázkou odkiaľ má istotu, že nefúkal. „Neviem, ale ako ho poznám, tak nikdy som nemal tú príležitosť ho vidieť fúkať, čo neznamená, že nefúkal, ale proste nemám tú skúsenosť,” snažil sa vykľučkovať z odpovede politik.

“Pelle” je najkrajší

Ďalej po kratšom zamyslení povedal, že ani on neužil kokaín ani extázu, no o niekoľko minút pri inej otázke priznal, že fajčil marihuanu. Mladý Kaliňák porozprával aj o tom, že ho do škôlky nevodil strýko ani Robert Fico, no nevyhol sa ani odpovediam na kauzy Smeru. „Rovnako ako ty som žil v dobe kedy média hovorili o tom, že sa za čias Smeru kradne, kradne a kradne takže si nedovolím tvrdiť, že sa nekradlo. Ale nemám hmatateľné dôkazy,” objasnil svoj postoj.

Mladý Kaliňák má v Smere na starosti propagáciu strany. – Foto: facebook E. K

Najpikantnejšie otázky však padli až krátko pred koncom online debaty. Na Erika Kaliňáka vytiahol internetový „žurnalista” dotaz či si myslí, že je expremiér Peter Pellegrini pekný. „Myslím, že Pelle je najkrajší,” odpovedal so smiechom smerák smerom k svojmu exkolegovi v Smere. „Takže by si ho dal dolu?” zaznela prekvapivá otázka. „Možno keby som inak orientovaný, tak prečo nie,” reagoval bez hanby synovec bývalého ministra vnútra.
Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Zaujímavosti