eReport.sk
Erik Kaliňák, foto: facebook E. K.

VIDEO Mladý Kaliňák si kopol do Borisa Kollára: Tento vpich si mohol odpustiť!

„Papalášske prednostné zaočkovanie predsedu parlamentu Borisa Kollára! Za rok, čo je vo vláde, stihol dovyvádzať veľa, ale to, čo urobil teraz, to je absolútny vrchol,” uvádza vo svojom vyhlásení podpredseda strany Smer-SD Erik Kaliňák, ktorý pripomína, že Boris Kollár má „svojskú“ minulosť a aj jeho súčasný život je poznačený rôznymi škandálmi a vyjadreniami jemu vlastnými. „Je čím ďalej, tým menej ľudí, ktorí by mali o ňom vysokú mienku.”

„Asi evidujete, aká je situácia s očkovaním na Slovensku. Vakcín máme nedostatok, preto muselo ministerstvo zdravotníctva vydať prísny zákaz očkovania vakcínou Pfizer nových ľudí. Tento zákaz však zjavne neplatí pre Borisa Kollára, ktorý nemal najmenší problém druhého marca dôjsť do Nemocnice svätého Michala a dať sa zaočkovať prvou dávkou vakcíny Pfizer,“ priblížil podpredseda SMERu – SD Erik Kaliňák. Ako vraví, „o Borisovi a jeho pichaní vieme toho veľa, ale tento vpich si naozaj mohol odpustiť.

Dodal, že podľa neho neexistuje žiaden legitímny dôvod, prečo to Borisovi Kollárovi bolo umožnené a ide o exemplárny príklad papalášizmu, ktorý nemá čo hľadať na politickej scéne. Zároveň vyzval predsedu NR SR, aby sa pratal z parlamentu.

Zdroj: youtube

Ako informovala TASR, šéf parlamentu už absolvoval očkovanie proti ochoreniu COVID-19. Potvrdila to Kollárova hovorkyňa Michaela Jurcová. Poslanci parlamentu sa majú podľa medializovaných informácií očkovať v Nemocnici svätého Michala v Bratislave. „Vo štvrtok bola zaočkovaná približne desiatka poslancov,” uviedla Jurcová. Tlačové oddelenie NR SR už skôr avizovalo, že nejde o plošné očkovanie. Očkovaní majú byť iba tí zákonodarcovia, ktorí prejavili záujem na základe predchádzajúcej ponuky Ministerstva zdravotníctva SR.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity