eReport.sk
Roman Mikulec, foto: tasr

VIDEO Mikulec vracia Ficovi úder: Je to zúfalý politik nad priepasťou, z ktorej už niet návratu!

Zdá sa, že dnešná tlačová konferencia expremiéra Roberta Fica zdvihla tlak nejednému politikovi. Zvlášť minister vnútra Roman Mikulec má dôvod byť rozladený. Nielenže šéf Smeru dáva opäť návrh na jeho odvolanie, ale ešte ho aj počastoval nepeknými slovami.

„Je to hlúpy a arogantný gauner,“ nechal sa počuť Fico na margo Mikulca. Opozičný poslanec viní ministra vnútra ako aj špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica za politický proces voči bývalému šéfovi SIS Vladimírovi Pčolinskému. Zdá sa, že tieto slová zdvihli Mikulcovi krvný tlak. „Každá tlačovka poslanca Fica je vždy zaručeným tragikomickým predstavením. V hlavnej úlohe zúfalý bývalý predseda vlády, chlebíčky, alkohol, milenky, žatvy, prázdne reči a bezcharakterní kriminálni nominanti,“ rozohnil sa minister, podľa ktorého má Fico tú drzosť ukazovať sa každý deň na obrazovkách.

Zdroj: fb/RomanMikulec13

Ficova vláda je zodpovedná za podstrčenie „dôkazov“ do môjho auta, a preto sa pýtam, kto ďalší je potom zodpovedný za moje nezákonné stíhanie, ktoré ma stálo osem rokov života? Podotýkam, že mám v ruke rozhodnutie súdu, ktoré konštatuje, že celé stíhanie bolo nezákonné. Kto vráti ten čas mne?“ pýta sa Mikulec. Naráža tak na Ficove slová, ktorými sa zastal Pčolinského. „Kto bude niesť zodpovednosť za to, že niekto bol šesť mesiacov nevinne vo väzbe a hlavne, kto bude niesť zodpovednosť za to, že si dovolili takúto politickú obludnosť? Politické objednávky išli zlikvidovať chlapa,“ povedal na tlačovom brífingu šéf Smeru.

Mikulec stratil nervy a poslal štipľavý odkaz Ficovi. – Foto: tasr

Mikulec zase Ficovi sľubuje, že bude naďalej tvrdo pracovať za spravodlivosť. „Môžete mať aj päť tlačoviek denne a podávať návrhy na moje odvolanie aj dvakrát do mesiaca. Nie ste už nič viac, len smutný obraz bývalého vrcholového politika, ktorého vlastné ego dohnalo na okraj priepasti, z ktorej už niet návratu,“ uzavrel Mikulec.

Čítajte viac tu:

  1. Robert Fico v Kremnici.
  2. Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)
  3. Robert Fico (Smer-SD)
  4. Roman Mikulec
  5. Roman Mikulec medzi novinármi.
  6. Minister vnútra SR Roman Mikulec.
Dnešná tlačovka Roberta Fica, ktorá dala Romana Mikulca do “vývrtky”:

Zdroj: youtube.com/smer-sd

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport