eReport.sk
Milan Mazurek Foto: tasr

VIDEO Mazurek zúri: Lekárovi musí zaplatiť 20-tisíc odškodné za ohováranie!

Odídenec od Mariana Kotlebe Milan Mazurek má nervy na prasknutie. Musí totiž známemu infektológovi Petrovi Sabakovi zacvakať 20-tisíc eur. Tvrdí, že sudca mu chce zničiť život.

Známemu lekárovi Petrovi Sabakovi došla s politikmi trpezlivosť a zhruba pred dvomi mesiacmi sa rozhodol právnou cestou riešiť verejné osočovanie na sociálnych sieťach. Zažaloval dvoch politikov strany Republika a to Milana Uhríka a Milana Mazureka.

Foto: FB/milanuhrik

Mazureka žaloval za to, že ho spájal so smrťou chlapca v rómskej osade Jarovnice, ktorého lekárka nevyšetrila z dôvodu, že jeho mama nebola očkovaná ani otestovaná. Radikálny poslanec využil tragédiu aj na to, aby burcoval proti známym lekárom, ktorí podporujú očkovanie. Podľa Sabaku je cez čiaru, aby ho politik spájal so smrťou dieťaťa, s ktorou nemá nič spoločné.

– Foto: FB/petersabaka

„Rozhodol som sa brániť súdnou cestou proti nepravde a tomu čo považujem za ohováranie a krivdu. Považujem totiž za neprípustné, ak sa zdravotník a učiteľ stane terčom nepravdivého ohovárania v záujme politického boja,” vyrazil koncom októbra do boja Sabaka.

Mazurekovi sa čerstvé rozhodnutie sudcu nepozdáva. „Sudca Juraj Šteffel zo súdu v Kežmarku sa rozhodol ničiť mi život len preto, že môže. Ja to však takto nenechám a na tohto bezcharakterného človeka podám trestné oznámenie za ohýbanie práva,” zúri Mazurek a pení ďalej: „Bez akéhokoľvek procesu, možnosti sa vyjadriť alebo dokázať moje tvrdenia, mi uložil v predbežnom opatrení povinnosť ospravedlniť sa verejne Sabakovi, za to že som ho ako covidového proroka označil vo videu, ktorým som reagoval na smrť 4 ročného chlapca z Jarovníc, ktorému neposkytli zdravotnú starostlivosť, lebo nemal očkovanú mamu. Táto vláda ho tak opatreniami zabila!

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Mazurek zúri: Lekárovi musí zaplatiť 20-tisíc odškodné za ohováranie!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti