eReport.sk
IGOR MAROVIČ zdroj-FB-video
IGOR MAROVIČ zdroj-FB-video

VIDEO Matovič ostro kritizuje nového štátneho tajomníka: Je to zločinec! TOTO je dokonalé ,,MAFIÁNSKE perpetuum mobile,,

Líder hnutia Slovensko Igor Matovič kritizuje vymenovanie Pavla Gašpara za nového štátneho tajomníka ministerstva spravodlivosti. Na štvrtkovej tlačovej konferencii upozornil na jeho bývalé kauzy, ako aj kauzy jeho otca, bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara.

,,Títo ľudia bez najmenšieho zahanbenia urobili zo syna Tibora Gašpara štátneho tajomníka na ministerstve spravodlivosti,“ povedal Matovič, podľa ktorého Tibor Gašpar vydal Policajný zbor mafii. Pavla Gašpara považuje Matovič za nevhodnú nomináciu na štátneho tajomníka, poukázal napríklad na jeho vulgárne vyjadrenia. Viac vo videu! Matovič vo videu pripomína výroky Pavla Gašpara.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na archívnej snímke Petr Fiala
  2. Estónska premiérka Kaja Kallasová

Druhé politické strany sa nesnažia protestovať

,,Veľmi ma mrzí, že druhé politické strany sa nesnažia protestovať proti tomu, čo títo ľudia so spravodlivosťou robia. Je to nehoráznosť,“ doplnil. Matovič spochybnil aj výzvy predsedu parlamentu Petra Pellegriniho (Hlas-SD) na slušnosť a lepšiu politickú kultúru v parlamente. Hnutie zároveň kritizovalo obsadenie predsedníckych postov v parlamentných výboroch.

ZDROJ: FB

Zdroj: tasr/FB


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Matovič ostro kritizuje nového štátneho tajomníka: Je to zločinec! TOTO je dokonalé ,,MAFIÁNSKE perpetuum mobile,,

Odoberať
Upozorniť na
54 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre