eReport.sk
Patrick Linhart
Zdroj Foto: Patrick Linhart/YouTube

VIDEO: Linhart: Pravda bude bolieť! Títo traja ma podrazili


Nastal veľký zvrat. Na dnešnej tlačovej konferencii oznámil poslanec Patrick Linhart, že bude hovoriť ľuďom, ako to v skutočnosti je v politike.

,,Pána Matoviča som sa spýtal, prečo včera hlasoval proti slovenským kvalitným testovaným produktom v školách, škôlkach, v nemocniciach, v domovoch dôchodcov. Prečo hlasoval proti kvalitným slovenským poctivým poľnohospodárom, ktorí bojujú na trhoviskách a ťažko prežívajú.“ Namiesto odpovede Matovič odišiel.

Nedodržal slovo

„Pán Matovič, dobre vieš že klameš a zavádzaš ľudí. Ja som zo Smerom, Hlasom a Republikou nehlasoval, ja som hlasoval za pád vlády. Bolo to preto, že si nedodržal slovo chlapa a ministra. Nezaviedol si potravinový semafor, napriek tomu že si to sľúbil,“ dodal Linhart.

Potravinový semafor

,,Pán Matovič vedel, že som povalil vládu kvôli potravinovému semaforu, a aj tak si bude tvrdiť svoje. Čakám ďalšie prekvapenia od pána Matoviča, zrejme v tom nemá jasno, tak ja mu to jasno urobím,“ uviedol. ,,Hlasoval som pre toto: nedodržal si slovo, podviedol si matky s deťmi, rodičov a jednoducho si nezaviedol ani potravinový semafor. Nie si chlap, ktorý dodrží slovo.“

Ľudia si urobia sami názor

„Pán Matovič, pán Kollár a pán Heger sľúbili pred rokom ľudom, že podporia odbytové centrá, potravinový semafor a s týmto ma nalákali. A keď som zistil, že to celé je podvod, tak som odišiel. Včera sa stalo to, že zmenili názor a ukazovali tu ako pomáhajú ľudom teraz pred voľbami,“ uviedol poslanec.

Pravda

„Ja vám poviem pravdu. Včera potopili môj Lintnerov zákon, ktorý mal veľkú šancu prejsť a pomáhať ľuďom. Malí výrobcovia, ktorí mohli byť teraz podporovaní by kazili kšefty poslancom, ktorí podporujú radšej ukrajinské kurčatá so salmonelou,“dodal.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Slovenský minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Wlachovský, Foto: tasr
  2. ilustračka ústava Slovenskej republiky ilustračná snímka Slovensko poslanecký sľub skladanie
  3. Čaputová v patovej situácii

Dostali príkaz

„Poslanci na poslednú chvíľu dostali príkaz, aby hlasovali proti alebo sa zdržali. Pre niektorých to bol šok a prekvapenie. Dámy a páni, potravinový semafor nebude! Deti v školách zdravú stravu mať nebudú. Naďalej sa bude všade dovážať zahraničná strava, ktorá je netestovaná a menej kvalitná,“ uviedol na záver.

Zdroj: youtube

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO: Linhart: Pravda bude bolieť! Títo traja ma podrazili

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne