eReport.sk
Nehoda smetiarskeho auta Foto: eReport

VIDEO Kuriózna nehoda! Policajti zasahovali v centre mesta. Skúmali odpadky pohádzané po ulici

AKTUALIZOVANÉ Nemal najlepší deň! Vodič bratislavskej mestskej spoločnosti na Odvoz a likvidáciu odpadu (OLO) si musel dať štvrtok doobeda neplánovanú pauzu počas šichty. Smetiarske auto sa mu totiž pokazilo uprostred premávky v centre bratislavského Starého mesta. Výsledkom bolo hromada odpadkov rozsypaná po ceste.

Okoloidúci sa nestačili čudovať. Smetiarskej auto odstavené na kraji cesty a okolo neho kopa bordelu. Kuriózna situácia prilákala k miestu kopec zvedavcov. Na mieste dokonca zasahovali aj príslušníci policajného zboru. V okolí zbierali kriminalisti dôkazy do igelitových vriec.

Zdroj: eReport

Požiar v aute

Dôvodom odstávky a vyvrhnutia odpadkov na ulicu mala byť technická chyba a malý požiar vozidla, čo potvrdili aj svedkovia nehody. O tom, že v aute niečo horelo svedčil aj všadeprítomný zápach. „Niečo sa mu tam muselo pokaziť a horieť, lebo tu cítiť spáleninu,“ povedal jeden z okolostojacich mužov.

Dnes v čase krátko po 10:15 h sme na tiesňovej linke prijali oznámenie o požiari smetiarskeho auta na Radlinského ulici v prvom bratislavskom okrese. Hliadky PZ spolu s príslušníkmi hasičského a záchranného zboru sa okamžite dostavili na miesto. Požiar sa za krátku chvíľu podarilo uhasiť,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa z Bratislavy Veronika Martiniaková.

GALÉRIA Nehoda smetiarskeho auta:

Horľavina v kontajneri

„Na Radlinského ulici v Bratislave pri riadnom odvoze zmesového komunálneho odpadu došlo k naloženiu odpadu do zberového vozidla, ktorý zrejme do nádoby nepatril a vzplanul vo vozidle,“ ozrejmila hovorkyňa OLO Linda Golejová. Dodala, že ďalšie súvislosti sú predmetom vyšetrovania preto sa k udalosti do ukončenia vyšetrovania nebudú vyjadrovať.

Podľa doposiaľ zistených informácii, pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru boli sklenené nádoby a skúmavky s obsahom neznámej látky. Dokonca boli označené ako nebezpečný materiál a horľavina.

,,Tieto pravdepodobne niekto vyhodil do kontajnera s komunálnym odpadom, ktorý skončil v nákladom priestore smetiarskeho auta,“ doplnila Martiniaková s tým, že presné príčiny ako aj okolnosti sú v štádiu ďalšieho objasňovania bratislavských policajtov.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Kuriózna nehoda! Policajti zasahovali v centre mesta. Skúmali odpadky pohádzané po ulici

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti