eReport.sk
Gisele Bündchen
Gisele Bündchen, Foto: Instagram/Gisele Bündchen

VIDEO Krásne gesto známej modelky. Záchranná akcia na pláži

Gisele Bündchen ukázala, že má veľké srdce. Počas prechádzky na pláži zbadala korytnačku, ktorá zostala uviaznutá v rybárskej sieti. Ani na chvíľku nezaváhala a ihneď jej zachránila život.

Odpad v moriach sa stáva čoraz väčším problémom. Napriek upozorňovaniu aktivistov sa v tomto smere až tak veľa nezmenilo. Trpia kvôli tomu najmä živočíchy, ktoré prichádzajú o život kvôli ľudskej nedbanlivosti.

Modelka Gisele Bündchen bola na pláži na prechádzke so svojím psom Onyxom. Zrazu ho začula brechať smerom na väčšiu kopu odpadu, ktorá sa vyplavila z oceánu. Keď sa pozrela bližšie, zbadala v nej korytnačku prevrátenú na pancieri a zamotanú do pletiva.

„Hneď som ju začala oslobodzovať zo siete, ktorá ju škrtila, ale i keď sme ju oslobodili, bola tak unavená, že nedokázala prejsť späť k oceánu. Dvakrát som nerozmýšľala, zdvihla som ju a odniesla do vody. Úžasné, ako vás môže urobiť adrenalín silnejšou. Cítila som sa spokojná a šťastná, keď som ju videla slobodne plávať. Našťastie, že som tam bola a mohla jej pomôcť,“ Gisela napísala na Instagram.

Viac sa dozviete:

  1. Heidi Klum
  2. Andrea Verešová s deťmi

Vzápätí však upozornila na to, že i keď sa jej túto jednu korytnačku podarilo zachrániť, v oceánoch a moriach žije oveľa viac zvierat, ktoré sú kvôli nám ohrozené. Preto apelovala na to, aby sa viac dbalo na ich ochranu. Je totiž našou voľbou, aby sme to ovplyvnili rozumnejším správaním.

Gisele Bündchen zachraňuje korytnačku, Video: Instagram/Gisele Bündchen

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Krásne gesto známej modelky. Záchranná akcia na pláži

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti