eReport.sk
Štefan Harabin. Foto: instagram

VIDEO Harabin sa dostal do konfliktu s políciou! Tá ho mala konfrontovať na území Maďarska

“Mikasove vyhlášky ani uznesenia vlády Vám nemôžu zrušiť, ale ani obmedziť Vaše základné ľudské práva a slobody. Toto je možné iba na podklade zákona,” informuje na sociálnej sieti bývalý šéf Najvyššieho súdu Štefan Harabin. Zverejnil video, na ktorom ho konfrontovali slovenskí policajti, podľa videa sa tak stalo na území Maďarska.

Harabin vo svojom statuse zdôraznil, že “nemáte preto právnu povinnosť nosiť rúška, testovať, resp. očkovať sa a ani ísť do karantény po návrate na Slovensko zo zahraničia.”

Zdroj: fb/harabinstefan

“Keby som nehovoril pravdu policajti by nás všetkých, ktorý sme dnes boli v Maďarsku, museli odviesť do karantény. Neurobili to, lebo by spáchali trestný čin zneužívania právomoci verejného činiteľa, i keď ich za tým účelom nezákonným spôsobom vyslal doposiaľ neidentifikovaný operačný dôstojník. Uvedomili si včas, že by išli proti prísahe, ktorú skladali pri vstupe do policajného zboru. A správne odmietli protizákonný rozkaz operačného dôstojníka hnať zdravých ľudí do karantény bez rozhodnutia súdu,” pripomína vo svojom statuse Harabin.

Pripojil video zo slovensko-maďarskej hranice, keď sa mal nachádzať na území nášho južného suseda. Tam ho mali konfrontovať príslušníci Policajného zboru Slovenskej republiky. To, ako to celé dopadlo a čo z toho vyplýva, nechávame na vaše posúdenie.

Zdroj: youtube.com

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport