eReport.sk
poslanec Richard Glück (SMER-SSD).
zdroj: fb/poslanec Richard Glück (SMER-SSD).

VIDEO Glück: Robert Fico to povedal veľmi jasne! TOTO je realita


Opozičný poslanec Michal Šimečka (PS) aj so svojím Denníkom N či SME, už od piatku vyplakávajú nad prejavom Roberta Fica, v ktorom veľmi jasne pomenoval nebezpečenstvo progresívnej a liberálnej ideológie, uviedol vo videu na sociálnej sieti poslanec Richard Glück (SMER-SSD).

,,Slovíčka „progresívne či liberálne“ znejú síce krásne a človek by si mohol pod nimi predstaviť doslova progres, teda nejaký posun, vývoj, pokrok… Pri slove liberálne si môžeme predstaviť slobodu, toleranciu, rozmanitosť názorov.  No a teda nič zlé… Realita je však veľmi krutá a opak je pravdou. Žiaden pokrok ani žiadna sloboda. Je to úpadok, morálny, a to celej spoločnosti,“ konštatuje  Glück.

Čo je pokrokové?

„Povedzte mi, čo je pokrokové na troch záchodoch, tehotných mužoch s menštruáciou, sto pohlaviach, nebinárnych transrodových ľuďoch, či mužoch súťažiacich v ženských kategóriách a podobné nezmysly… Čo je pokrokové na predstave, že povedať “Šťastné a veselé Vianoce“  je politický nekorektné?,“ pýta sa poslanec.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Horehroním sa prehnala silná búrka
  2. ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková (Hlas-SD)
  3. Americký prezident Joe Biden

Netvárme sa, že ideme zachrániť svet

„Čo je pokrokové na jedení chrobákov a na likvidácii ekonomiky celej Európskej Únie v mene nejakého boja za záchranu planéty, takzvaného Green Deal, keď vo zvyšku sveta na to úplne kašlú…. Populácia všetkých členských štátov v Európskej únie tvorí zhruba len 6 % z celkovej populácie sveta. Tak sa tu netvárme, že ideme zachrániť svet. Čo je pokrokové na tom, že nám tu do Európy doslova navozili milióny ľudí z Afriky? Ľudí, ktorí nechcú prijať a tolerovať našu kultúru? Pokračuje rozhorčene Glück.

A práve toto je vážny problém!

,,Veď Západná Európa sa pod náporom migrácie mení na moslimskú enklávu v Európe. V Nemecku, Švédsku, Holandsku, Francúzsku či v Belgicku, ale aj v iných krajinách vyspelej Európy sa na každodennej báze dejú bezpečnostné incidenty – mimoriadne vážne incidenty. Napríklad útoky nožom či masové fyzické útoky na pôvodné obyvateľstvo sa stali, bohužiaľ, rutinou a pravidelným kultúrnym obohatením Európy. Naše liberálne médiá o tom mlčia. Kriminalita je tak vysoká, že vznikajú “No Go“ zóny, do ktorých polícia vôbec nechodí,“ vysvetľuje rozhorčene.

Povedať iný názor

„Čo je slobodné na tom, že povedať iný názor, práve na globálne otepľovanie, očkovanie, migráciu, či vojnu na Ukrajine je skrátka zakázané a okamžite vám títo slušní, pokrokoví a tolerantní ľudia povedia, že ste konšpirátor, dezolát, ruský agent, fašista a podobne. Celé to krásne pomenoval nemecký futbalista Tony Kroos, ktorý povedal, že už viac nech nechce žiť v Nemecku, pretože sa bojí pustiť vlastnú dcéru samu von. Podľa Kroosa Nemecko už nie je krajinou, ktorou bolo kedysi a preto sa do nej ďalej neplánuje vrátiť,“  uviedol Glück vo videu.

 „Gratulujem celej progresívnej ideológii, ktorá masívne pretláča migráciu, LGBT agendu, Green Deal a hlavne vojnu, že úspešne ničí západnú Európu. Už  nám tu chýba asi len tá vojna, ktorú tak strašne všetci progresívci podporujú a odmietajú akékoľvek mierové iniciatívy. Práve preto sa treba zjednotiť a bojovať za to, aby na Slovensku neboli ucelené moslimské komunity, aby Ústava SR chránila Slovensko pred LGBTI ideológiou, aby sme nezničili ekonomiku v mene Green Dealu a hlavne , aby sme neboli vtiahnutí do vojny s ktorou nemáme nič spoločné!,“ vysvetľuje v závere videa.

Zdroj: fb

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Glück: Robert Fico to povedal veľmi jasne! TOTO je realita

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre