eReport.sk
Juraj Gedra
zdroj: fb/Juraj Gedra

VIDEO Gedra odkazuje Čaputovej: Mlčali ste keď tu bol bordel, tak teraz neplačte keď robíme poriadky


K vyhláseniam dosluhujúcej prezidentky SR Zuzany Čaputovej sa rozhodol vyjadriť na sociálnej sieti pár slov vedúci Úradu vlády Juraj Gedra. ,,Končiaca prezidentka si nedala pokoj a využíva posledné príležitosti kopnúť si do súčasnej vlády, a to len preto, že nerobíme rozhodnutia ako si to želajú jej mimovládne organizácie a spriaznené média,“ hovorí otvorene vo videu na sociálnej sieti Juraj Gedra.

Plačete, že voľby nevyhral Korčok

,,Rozhodla sa vyplakať, že prezidentské voľby nevyhral Korčok. Takže pani čaputová dajme si trochu reality k vašim pocitom, ktoré skôr pripisujem k naivite, alebo k politickej zaujatosti. Neprichádzame o žiadnych profesionálov ani odborníkov, práve naopak. Odchádzajú politickí nominanti Matoviča, Hegera, Sulíka a Kollára, ktorí tam boli dosadení akčnými skupinkami na čele s Jožkom Pročkom,“ vyhlásil Gedra

„A áno, odchádza aj váš partner Rizman ako ďalší mimovládkar nacucnutý na štátne peniaze z vášho najužšieho kruhu spolupracovníkov, ktorým fungujete ako na povel. A to je po pravde jediný dôvod, prečo ste sa pri tejto téme ozvali, to ste celý vy. Ozvete sa vždy len keď ide o vašich ľudí – čurillovci, lipšicovci, mimovlády, či tie povestne pokrivené médiá. Ale keď sa diali neprávosti, ľudia končili vo svojich funkciách vykopnutím dverí, hrubým zneužívaním OČTK, vtedy ste zaryto mlčali,“ hovorí vo videu bez okolkov Gedra.

Viac vo videu Juraja Gedru:

Zdroj: fb

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Gedra odkazuje Čaputovej: Mlčali ste keď tu bol bordel, tak teraz neplačte keď robíme poriadky

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne