tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Robert Fico v štúdiu TA3
Robert Fico v štúdiu TA3. Zdroj: ta3.com

VIDEO Fico o homosexuáloch: Našimi témami nie sú tri záchody či dúhové pochody!

Opäť kritizoval ministerku spravodlivosti Máriu Kolíkovú (Za ľudí), mimovládne organizácie aj Brusel. Robert Fico, šéf opozičného Smeru v priamom prenose v utorok večer vyjadril napríklad aj k tomu, čo si predstavujem pod pojmom sociálna demokracia a kde vidí priority svojej politickej strany.

„Jedna holandská poslankyňa mi raz povedala, že v jej očiach budem socialistickým a ľavicovým politikom až vtedy, keď sa v Bratislave postavím na čelo dúhového pochodu. Som predstaviteľom ľavicovej strany, ktorá chce byť slovenskou sociálnou demokraciou, nie bruselskou,“ uviedol Fico na sociálnej sieti k videu, ktoré zdieľal zo svojho utorkového svojho televízneho vystúpenia v štúdiu televízie TA3.

Fico o prioritách

Vzápätí svoje slová „rozmenil“ na drobné: „Našimi témami nie sú tri záchody, dúhové pochody, ani nadmerná podpora liberálnych mimovládnych organizácií. Sociálna demokracia na Slovensku rieši témy ako minimálna mzda, rast dôchodkov, nočné príplatky, sociálny štát, pracovnoprávne postavenie zamestnancov, rast platov, dobré pracovné podmienky, kultúrne a duchovné potreby národa a mnoho ďalších, ktoré zaujímajú ľudí na Slovensku, nie na západe Európy.“

Zdroj: fb/robertficosk

Ficio v relácii pripomenul aj to, že vlani ministerka Kolíková rozdala peniaze mimovládkam. „Pamätáme sa, že v roku 2020 pani ministerka Kolíková rozdelila sedemstotisíc euro rôznym mimovládnym organizáciám. Urobte nám toľko radosti, pán redaktor, a rozoberte tie mimovládne organizácie, ktoré dostali tie peniaze, a zistíte, že tam je napríklad mimovládna organizácia, ktorá vydáva časopis Kiss my S, nebudem to radšej ani prekladať do slovenského jazyka. Prečo keď dali sedemstotisíc eur na nezmysly krížom-krážom na mimovládne organizácie, ktoré dnes nekriticky podporujú túto vládnu koalíciu, nedali ani jedno jediné euro na podporu Matice slovenskej? Viete, ja si myslím, že v tomto prípade duchovné potreby slovenského národa majú podstatne väčšiu silu a význam ako fyzické potreby homosexuálov. A hovorím to s plnou vážnosťou a úplne presne, ako som to teraz povedal,“ dodal Fico.

Zdroj: ta3.com


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico o homosexuáloch: Našimi témami nie sú tri záchody či dúhové pochody!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku