eReport.sk
Poslanci strany Smer-SD
Poslanci strany Smer-SD, foto:eReport

VIDEO Fico a Blaha sa postavili pred dav. Predseda Smeru: V jednote je sila!

Na proteste proti dohode o obrannej spolupráci s USA sa pred budovou Národnej rady (NR) SR zišli v utorok davy ľudí. Protestujúci prichádzali už v dopoludňajších hodinách, podvečer sa ich nazbieralo zrejme aj niekoľko tisíc.

Na pódium pred davom okrem predstaviteľov iných opozičných strán sa predstavili svojimi príhovormi aj predseda strany Smer-SD Robert Fico a podpredseda strany Ľuboš Blaha. Tí prišli s jasným posolstvom. Podľa nich musí držať opozície spolu, i keď majú častokrát na problematiku odlišné názory.

Vystúpenie predsedu Smeru Roberta FIca

Zdroj: video:yt/eReport

Šéf Smeru-SD Robert Fico skonštatoval, že opozícia by mala byť jednotná. “Môžeme mať na rôzne veci rôzne názory, ale pokiaľ ide o Slovensko, musíme byť celá opozícia jednotná, a preto tu stojím,” vyhlásil a s davom začal skandovať heslo „V jednote je sila”. Okrem toho odkázal aj vláde jasné slová: „Dnešná vláda pácha historickú zradu na vlastnom národe za ktorú ponesie zodpovednosť!“

Vystúpenia podpredsedu Smeru Ľuboš Blaha

Zdroj: video:yt/eReport

Oni sú už takí zúfalí, že sa boja aj iných názorov. Nedovolili vystúpiť generálnemu prokurátorovi Marošovi Žilinkovi a teraz zakázali vystúpiť aj poslancom v parlamente. Budú sa vyhovárať, vraj to je kvôli obštrukcii kotlebovcov. Nože si spomeňte, ako Poliačik so svojimi progresívnymi šialencami okupovali pred voľbami rečnícky pult,“ uviedol opozičný poslanec Ľuboš Blaha.

Bude vás zaujímať:

  1. Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO).
  2. Jaroslav Naď
  3. Maroš Žilinka
  4. Eduard Heger (OĽaNO).
  5. Blahove statusy sú opäť v kurze


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico a Blaha sa postavili pred dav. Predseda Smeru: V jednote je sila!

Najnovšie