eReport.sk
Foto: facebook

VIDEO Drsná bitka v supermarkete: Muža spacifikoval pracovník SBS

Svet sa zbláznil? Po tom, čo sa internetom šírilo video, ako policajti zbili na ulici muža v Starej Turej, užívatelia sociálnej siete začali zdieľať ďalšie. Tentokrát sa bitka strhla v jednom supermarkete.

Neprimerané jednane a bizarné situácie. V okrese Nové mesto nad Váhom muži zákona zbili a kopali pred obchodným domov do muža. Policajti údajne boli privolaní po tom, čo sa zamestnanci obchodu sťažovali na bezdomovcov, ktorí v okolí robili hluk a neporiadok.

Podobný incident sa odohral v Bratislave, v obchodnom reťazci na Škultétyho ulici. Tentokrát však nezasahovali muži zákona ale pracovníci v obchode a SBSka. O situácii informovala polícia Bratislavského kraja na svojom facebooku: „Podľa doposiaľ zistených informácií mala osoba z predajnej plochy odcudziť tovar a bez zaplatenia sa pokúsiť opustiť predajňu, na čo bola upozornená pracovníkom SBS služby. Keďže osoba začala po napomenutí klásť aktívny odpor, bola pracovníkom SBS služby a ďalšími osobami zadržaná a to až do príchodu hliadky PZ, ktorá bola privolaná na miesto incidentu.”

V súčasnosti je prípad v štádiu ďalšieho objasňovania policajtov tretieho bratislavského okresu. Vzhľadom k vykonávaným procesným úkonom, nie je možné poskytnúť bližšie informácie.

Zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport