eReport.sk
Danko o krokoch vlády
Andrej Danko, foto: tasr

VIDEO Danko sa naváža do Šefčoviča: Klania sa Hegerovi, užíva si 10-tisíc mesačne a kašle na nás!


Zabudli ste na európskeho politika a diplomata Maroša Šefčoviča? Národniar Andrej Danko vám ho pripomenie. Vo svojom nedávnom príspevku sa totiž poriadne navážal do podpredsedu Európskej komisie a bývalého kandidáta na prezidenta. Podľa šéfa SNS si totiž Šefčovič neplní svoje povinnosti.

Danko sa počudoval nad tým, prečo sa opoziční poslanci Robert Fico a Peter Pellegrini tak veľmi domáhali stretnutia s holandskou europoslankyňou Sophiou in‘t Valdeovou, ktorá tu bola ako šéfka delegácie z europarlamentu. Namiesto toho mali zavolať Šefčovičovi. „Maroš Šefčovič nepomáha Slovensku. Ak by to chcel urobiť, na jeden telefonát by dokázal kontaktovať holandskú europoslankyňu,“ uvažuje národniar. „Je podpredsedom Európskej komisie, tak nech sa prebudí. Nech sa neklania Hegerovi a nech robí niečo pre Slovákov. Maroš Šefčovič je jeden z najvyššie postavených ľudí v Európskej únii,“ zdôraznil Danko, podľa ktorého sa Šefčovič nezaujíma o vyšetrovanie vraždy Slováka v Bruseli a nepomáha slovenským firmám.

Šefčovič leží Dankovi v žalúdku. – Foto: tasr/ap

Nemôže si užívať obrovský 10-tisícový mesačný plat a kašľať na nás. Teraz sa skúšajú a testujú charaktery. Teraz sa ukazuje, kto je vo funkciách len pre peniaze a kto chce Slovensku pomôcť. To, čo sa tu robí, toto testovanie, pokusy s očkovaním na maloletých deťoch, to žiaľbohu niektorým kolegom Maroša Šefčoviča vyhovuje,“ myslí si šéf SNS.

Podpredseda Európskej komisie vraj chodí na Slovensko len počas európskych volieb. „Žiaľbohu, z takých ľudí a ich nominácií sa musíme poučiť,“ dodal. Podľa Danka by mu mali Fico a Pellegrini zavolať. „Verím, že ako váš člen, nominant urobí všetko preto, aby začal za Slovensko bojovať,“ uzavrel.

– Foto: fb/stranasns

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Danko sa naváža do Šefčoviča: Klania sa Hegerovi, užíva si 10-tisíc mesačne a kašle na nás!

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne