eReport.sk
Andrej Danko
Andrej Danko v štúdiu Ereport. Foto: eReport

VIDEO Danko po odchode z veľkej politiky: Chodím na rétorické cvičenia a toto Pellegrinimu nemôžem zabudnúť!

V minulosti šéfoval parlamentu, po posledných voľbách sa však jeho strana do národnej rady ani nedostala. Dnes sa ju opäť snaží pretlačiť naspäť do veľkej politiky a začína byť mimoriadne aktívny nielen na sociálnych sieťach. Pozvanie do politicko-diskusnej relácie portálu eReport Kým kohút nezakikiríka prijal líder mimoparlamentnej Slovenskej národnej strany Andrej Danko.

Po prehratých minuloročných voľbách sa stiahol na istý čas z politiky a podľa svojich slov rozmýšľal ako ďalej. Nakoniec sa rozhodol pokračovať, vyhral vnútrostranícky súboj o predsednícku stoličku v SNS a dnes sa naplno venuje straníckej práci opozičného šéfa.

Andrej Danko s národniarmi bol jednou zo strán, ktoré zbierali podpisy za vypísanie referenda o predčasných voľbách a priznal, že ho rozhodnutie ústavného súdu v tejto otázke prekvapilo, ale aj sklamalo. Nebola to však jediná vec, ktorá ho v súvislosti s referendom sklamala. Ťažké srdce má aj na predsedu Hlasu-SD Petra Pellegriniho, ktorému nevie odpustiť marketingové prisvojenie si práce viacerých opozičných strán pri téme referenda.

V žalúdku mu líder Hlasu leží aj kvôli ďalším veciam a pred dvoma mesiacmi jeho stranu nazval homosexuálnymi lenivcami. Danko teraz priznal, že to vyhlásil aj pod vplyvom emócií. Prezradil aj to, že teraz keď nemá politickú moc v rukách sa cíti dobre a koaličné škriepky mu nechýbajú. Za to má viac času na pochôdzky po Slovensku aj na sebarozvoj. Zdôveril sa, že tvrdo pracuje aj na svojom prejave a navštevuje rétorické cvičenia.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport