eReport.sk
Požiar v Bratislave, foto:eReport

VIDEO Čo sa to deje? Ďalší masívny požiar v Bratislave: Zasahujú desiatky hasičov!

Desiatky bratislavských hasičov a policajtov zasahujú pri rozsiahlom požiari budovy v hlavnom meste. Oheň sa rozhorel krátko po 9:30h.

Hustý dym a mohutné plamene, tak by sa dal opísať požiar, ktorý práve trápi bratislavských hasičov. Na ulici Mlynské luhy v mestskej časti Ružinov vypukol v ranných hodinách z neznámych príčin požiar. Podľa polície má horieť stará drevená ubytovňa, ktorú dlhé roky obývajú najmä ľudia bez domova.

Ako TASR informovalo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Bratislave, hasiči majú požiar lokalizovaný a pracujú na likvidácii. „Z miesta zásahu nie sú v súčasnosti nahlásené žiadne zranené ani usmrtené osoby,” doplnil. Na mieste zasahuje 29 príslušníkov HaZZ a 11 príslušníkov dobrovoľného hasičského zboru obce (DHZO) s 11 kusmi hasičskej techniky. Starosta mestskej časti Martin Chren na sociálnej sieti uviedol, že má ísť o ubytovňu, kde požiar vypukol už pred dvoma rokmi a v minulosti si vyžiadal obete na životoch.

Foto: fb/policiabsk

ŠOKUJÚCE ZÁBERY POŽIARU V BRATISLAVE:

Tretí požiar v priebehu pár dní

Dnešný požiar je v poradí tretí za posledné dni. V sobotu večer zachvátili plamene staršiu podnikovú budovu Palma na Račianskej ulici. „Ide o staršiu budovu v asanácii. Je plne zasiahnutá požiarom. Žiadne zranené a ani usmrtené osoby nie sú hlásené,” spresnili z operačného strediska záchrannej linky 112. V noci zo soboty na nedeľu zase v bratislavskom Ružinove došlo k výbuchu a následnému požiaru v byte na Ružovej doline 9. Hasiči na mieste našli pozostatky jednej osoby, pravdepodobne 59-ročnej obyvateľky bytu. 

Foto: eReport

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Čo sa to deje? Ďalší masívny požiar v Bratislave: Zasahujú desiatky hasičov!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport