eReport.sk
foto: facebook J. C.

VIDEO Ciganíkovej syn jej pomáhal s účesom. Čo mu ona za to sľubuje? Ľudí poriadne vytočila

Šéfka zdravotníckeho výboru Jana Bittó Cigániková sa počas víkendu vybrala do diskusnej relácie. Potrápili ju však vlasy. Ráno sa totiž zobudila s poriadnym výbuchom a na rýchlo to potrebovala dať dokopy. Pomocnú ruku našla v rodine. Neskôr v diskusii poriadne šokovala.

„Vybuchli mi vlasy, ale tuto synátor mi to dáva do poriadku,“ chválila sa Cigániková vo videu. „Takéhoto mám ja dnes pomocníka pri úprave účesu, aby som v relácii O päť minút 12 na RTVS nemala napríklad toto,“ povedala politička a ukázala na neposlušný prameň vlasov. Vo dvojici to nakoniec zrejme zvládli, lebo už o pár hodín neskôr sedela v štúdiu upravená tak, ako ju poznáme.

Cigánikovú potrápili vlasy. Našťastie to zvládla aj s pomocou syna. – Foto: fb/fungujucezdravotnictvo

Mnohí jej syna však poľutovali. Nie preto, že pomáhal svojej mame – političke s účesom, ale najmä kvôli jej vyhláseniam. Šéfka zdravotníckeho výboru totiž dlhodobo propaguje očkovanie a vakcíny proti COVID-19. „Ja svoje dve deti dám okamžite zaočkovať, keď to bude možné,“ nechala sa počuť v diskusii Cigániková. „Tieto deti dáte zaočkovať? Gratulujeme,“ zhrozila sa fanúšička. „Ja vám to rozhodnutie neberiem, ale touto agitáciou ovplyvníte zrejme veľa ľudí. Je to strašne nezodpovedné – na tie mrna vakcíny nie sú dáta dlhodobých účinkov,“ vyčíta jej ďalší.

Po úprave. Politička má dvoch synov. Hneď ako to bude možné, ich chce dať očkovať proti covidu. – Foto: fb/fungujucezdravotnictvo

Cigániková si s tým ale hlavu neláme a slová kritikov na svoju osobu prehliada. Otázka očkovania detí leží na stole už dlhšie. Rozhodnutiu sa šalamúnsky vyhol napríklad minister sociálnych vecí Milan Krajniak, ktorý svojej sedemnásťročnej dcére odporučil zaregistrovať sa, ale zároveň nechal rozhodnutie o tom, či sa dá zaočkovať na nej. „My osobne máme s manželkou sedemnásťročnú dcéru, ktorá sa nás pýtala na náš názor. Povedali sme jej, že už si myslíme, že je natoľko dospelá, že to rozhodnutie môže urobiť sama,“ nechal sa počuť Krajniak v diskusii Na telo.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport