eReport.sk
Podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha si opäť podal šéfa progresívcov Michala Šimečku. Foto: fb/smersd

VIDEO Blaha: Tajtrlík Naď spáchal vlastizradu a teraz sa bojí ísť so mnou do diskusie!

Podpredseda opozičného Smeru-SD Ľuboš Blaha dnes prostredníctvom videa zareagoval na schválenie obrannej dohody s USA. Vládnych poslancov, z ktorých väčšina za túto zmluvu zahlasovala, označuje za zradcov a kolaborantov, na ktorých čele majú stáť prezidentka SR Zuzana Čaputová a minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO). Naviac upozornil, že s ním verejne nechce diskutovať nikto z OĽANO alebo SaS, vrátane samotného Naďa.

„Dve tretiny Slovákov odmieta amerických vojakov na našom území, no americká agenti na Slovensku na čele s Čaputovou a Naďom aj tak nasilu pretlačili obrannú dohodu s USA. Zabarikádovali sa v parlamente ako také potkany, zapchali nám opozičným poslancom ústa, dovydierali ešte aj vlastných a na hulváta to dnes pretlačili,“ začal vo videu Blaha.

Mnohí vládni poslanci si vraj uvedomujú, že zahlasovali za okupáciu

Blaha dlhodobo tvrdí, že ratifikácia takejto zmluvy s USA bude fakticky znamenať okupáciu Slovenska zo strany Spojených štátov. Tvrdí dokonca, že si to uvedomujú aj niektorí vládni poslanci. „Viete, bol som v tom parlamente a videl som ten strach v ich očiach. Áno, máte tam úplných tupcov ako je Pročko. Aj úplných agentov ako je Krúpa. Ale aj medzi koaličnými poslancami je kopa takých, ktorí si dobre uvedomujú, že dnes zahlasovali za americkú okupáciu. Takto si ich budú pamätať dejiny – ako kolaborantov s cudzou veľmocou. Ako vlastizradcov,“ konštatuje Blaha.

Zdroj: video:yt/smersd

„Naď sa bojí ako malé ufňukané decko“

Podpredseda Smeru tvrdí, že sa tento víkend mal v pláne vyjadriť k dohode v jednej z víkendových diskusných politických relácií. Problémom však je, že mu RTVS nevedela nájsť diskusného partnera. Do konfrontácie, zdá sa, nechcel ísť ani minister Naď.

„Keď má ísť do konfrontácie so mnou, tak sa bojí ako malé ufňukané decko. Na túto nedeľu prišla zo Slovenskej televízie ponuka, aby sme v Smere poskytli niekoho do diskusie s Jaroslavom Naďom. Smer do tejto diskusie ponúkol mňa – venujem sa geopolitike, osem rokov som viedol európsky výbor, mám PhD. z politológie, napísal so kopu odborných kníh, som podpredseda strany. Úplne legitímna ponuka.A hádajte, aká bola reakcia Naďa. S prepáčením – zosral sa ako splašená sliepka. Vraj on si to rozmyslel a že v nedeľu do telky nepôjde,“ vysvetľuje Blaha.

Bude vás zaujímať:

  1. Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)
  2. Eduard Kukan
  3. Primátorka mesta Sliač Ľubica Balgová.
  4. Blahove statusy sú opäť v kurze

RTVS sa v reakcii na odmietnutie diskusie ministrom mala snažiť o to, aby do relácie dostala Blahu aspoň v inej zostave. Aj to však bolo podľa Blahu vládnymi stranami rezolútne odmietnuté. „Slovenská televízia ako alternatívu ponúkla diskusiu vo štvorici. S nejakými koaličnými poslancami. Nuž tak teda dobre, hovorím – tak bude Blaha diskutovať proti dvom koaličným poslancom, fajn, keď je Naď pokakaný, tak nech tam pošle niekoho iného. A viete, aká bola odpoveď. Že nie – že s Blahom sa boja, že musíme ako Smer poslať niekoho iného,“ vniesol viac svetla do celého problému opozičný politik.

Vlastizradcovia a americký agenti

Známy kritik obrannej dohody zároveň podotkol, že poslanci, ktorí za dohodu hlasovali, sú pre neho vlastizradcami a americkými agentmi. „Sú to vlastizradcovia. Sú to americkí agenti. Sú to primitívi, nevzdelanci a hlupáci. Ale čo je najsmutnejšie – sú to nekoneční zbabelci. Boja sa nás, boja sa národa. Zabudli, že tu nebudú naveky. Zatiaľ sú chránená zver, ale karma si ich počká. My sa nedáme umlčať a vlastizrada sa nedá premlčať,“ uzavrel Blaha.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Blaha: Tajtrlík Naď spáchal vlastizradu a teraz sa bojí ísť so mnou do diskusie!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre