eReport.sk
Zľava Olaf Scholz, Rishi Sunak, Ursula von der Leyen, chrbtom Giorga Meloni, Emmanuel Macron a Joe Biden Zdroj: YT

VIDEO Bidenov stav dokonale odráža stav USA. Padá, mrzne a nevie, čo sa okolo neho deje


Čerešničkou bolo stretnutie Bidena s pápežom Františkom v rámci samitu G7. Americký prezident sa k nemu naklonil až tak, že sa opreli čelami, čo pápeža zjavne veľmi prekvapilo, no zachoval sa diplomaticky.

Prezident USA Joe Biden opäť vyvolal pochybnosti o jeho mentálnom zdraví. Tentoraz na samite skupiny ekonomicky vyspelých štátov G7 v južnom Taliansku celkom bezdôvodne a zmätene odišiel od skupinky ostatných štátnikov, ktorí sledovali predstavenie parašutistov. Niekoľko dní pred samitom zase v dave zamrzol.

Úpadok USA na čele s prezidentom

Na videu zo stretnutia G7 vidno, ako Biden stojí v skupine štátnikov. Je medzi nimi napríklad šéfka eurokomisie Ursula von der Leyenová, francúzsky prezident Emmanuel Macron, britský premiér Rishi Sunak či talianska premiérka Giorgia Meloniová a všetci sledujú zoskok parašutistov. Zrazu sa Biden otočí nabok a odchádza do neznáma. Následne zastaví a gestikuluje rukami. Situáciu zachraňovala Meloniová.

Biden vyvolal pochybnosti o svojom zdraví aj niekoľko dní pred stretnutím G7, keď počas koncertu na oslavu sviatku Juneteenth zamrzol ako starý Windows. Verejnosť oprávnene špekuluje, či Biden netrpí demenciou. Kým viceprezidentka Kamala Harrisová a ostatní návštevníci koncertu sa, ako zobrazuje video, pohybovali v rytme hudby, on zostal istý čas nehybne stáť.

Toto znepokojivé správanie si potom všimol Philonis Floyd, brat zosnulého kriminálnika Georgea Floyda, ktorý zomrel v roku 2020 po zásahu polície. Floyd chytil prezidenta za ruku a začal s ním komunikovať. Biden k zamrznutiu neskôr pridal aj nezrozumiteľný prejav, ktorý počas ceremónie predniesol.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Exprezident USA Trump
  2. Americký prezident Joe Biden
  3. Americký prezident Joe Biden,

Čerešničkou potom bolo stretnutie Bidena s pápežom Františkom v rámci samitu G7. Americký prezident sa k nemu naklonil až tak, že sa opreli čelami, čo pápeža zjavne veľmi prekvapilo, no zachoval sa diplomaticky.

Zdroj: CNN Prima News, YouTube

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Bidenov stav dokonale odráža stav USA. Padá, mrzne a nevie, čo sa okolo neho deje

Odoberať
Upozorniť na
13 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: