eReport.sk
Jozef Banáš na snímke z videa. Foto: fb/j.banas

VIDEO Banáš skončil v nemocnici s koronou, takto sa prihovoril cez video

AKTUALIZOVANÉ – Spisovateľa Jozefa Banáša, ktorý je známy aj tým, že spochybňoval ochorenie COVID-19, skončil v nemocnici. Na sociálnej sieti o tom vo videu informoval jeho zať, moderátor Viktor Vincze spolu so svojou manželkou, ktorá je dcérou hospitalizovaného Banáša – Adelou Vinczeovou.

“Prosím, venujte tri minúty svojich životov tomuto videu nakrútenému včera večer po tom, čo pozitívneho Adelkinho otca odviezla na Kramáre sanitka. Ukážte video vašej rodine, ktorá chystá veľké návštevy. Alebo ho pustite známym či kamarátom, ktorí stále neveria alebo pochybujú. Jeden z pochybovačov totiž leží od včera na kyslíku,” napísal na sociálnej sieti moderátor Viktor Vincze, zať spisovateľa a manžel Adely Banášovej.

„Nič iné sme s otcom predtým, než ochorel, neriešili, iba koronu. Asi viete, že mal na koronu trochu iný názor. Hovorím v minulom čase, lebo možno už teraz trochu pozmenil ten názor,“ uviedla Adela Vinczeová. Tá, rovnako ako jej manžel, ochorenie COVID-19, prekonala.

Neskôr spisovateľ Banáš zverejnil video z nemocnice, podľa ktorého sa cíti už lepšie, všetkých pozdravuje a ďakuje zdravotníckemu personálu na bratislavských Kramároch, kde je práve hospitalizovaný.

Zdroj: fb/j. banas

Banáš sa nám priznal, že ho nákaza potrápila

„Horúčky som nemal, išlo najmä o výpadky energie. Nič sa mi nechcelo, nevládal som. Samozrejme, touto chorobou sa nakazila aj moja manželka. Stalo sa tak pred tromi týždňami,“ povedal nedávno pre eReport.sk Banáš, ktorý sa nám priznal, že sa koronavírusom nakazil.

Zdroj: ereport, fb/v.vincze

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Banáš skončil v nemocnici s koronou, takto sa prihovoril cez video

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport