eReport.sk
Richard Raši na horách.

VIDEO Ako sviatkujú politici? Vysmiaty Raši zdvihol ľuďom krvný tlak

Niektorí politici využili vianočné sviatky po štedrých hodoch vyrazili do prírody. Zimnými fotkami sa pochválila napríklad vicepremiérka Veronika Remišová či jej stranícky kolega Juraj Šeliga. Rozhýbať telo sa rozhodol aj exminister zdravotníctva Richard Raši.

„Priatelia, pozdravujem vás z vrchu Kojšovská hoľa,“ chváli sa na sociálnej sieti videopozdravom opozičný poslanec. Oddýchnutý a opálený Raši pripomína ľuďom, aby sa počas sviatkov iba neprejedali. „Nezabudnite, po tom všetkom, čo sme zjedli, musíme aj niečo vyšportovať,“ pripomína exminister, ktorý si dáva na svojej kondičke záležať.

Vysmiaty politik však nebol každému fanúšikovi po vôli. „Provokácia,“ napísala jedna diskutujúca, frflali aj iní. Ostatní sa ale politika zastali, že vybehnúť do prírody môže predsa takmer každý. Raši však nebol sám, kto si počas sviatkov vyrazil na čerstvý vzduch.

Brodenie snehom po vianočnom šaláte odporúča 9 z 10 dietológov,“ chválil sa záberom zo zasneženej Oravy bývalý podpredseda parlamentu Juraj Šeliga. „Pápež František si ako posolstvo týchto Vianoc vybral „malosť“, radosť z malých, každodenných drobností v živote. Aj toto je jedna z nich – malé deti, radosť z prírody, dobrá kniha, spoločný čas s drahými, jednoduché gestá láskavosti,“ uviedla ministerka pre digitalizáciu Veronika Remišová.

Zdroj: fb/riso.rasi


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ako sviatkujú politici? Vysmiaty Raši zdvihol ľuďom krvný tlak

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti