eReport.sk

VIDEO Ako sa strápniť za tri minúty? Známy spevák poslal pozdrav z dovolenky. Vyvalený v mori rozprával o nešťastí

Tomu sa povie neodhadnúť situáciu. Internetom koluje video známeho speváka a člena skupiny Tublatanka, ako si užíva na Jadrane. Na tom by nebolo nič šokujúce, keby sa vysmiaty a vyrelaxovaný Maťo Ďurinda nerozhodol priamo pri plávaní spomenúť si na ľudí, ktorí nemali v živote toľko šťastia a pri silnej búrke na Morave prišli takmer o všetko.

„Tak teda, pozdravujem všetkých fanúšikov Tublatanky, pozdravujem všetkých na Slovensko, pozdravujem všetkých aj do Čiech. Veľmi na vás myslím a hlavne teraz myslím na všetkých Moravákov, ktorým sa to stalo,“ spustil od srdca spevák, ktorý popri dojímavom odkaze pláva v slnkom zaliatom mori. Zrejme pozabudol, že sa prihovára ľuďom, ktorí doslova počas okamihu prišli o strechu nad hlavou, či dokonca o svojich blízkych.

Podľa Ďurindu to bol ťažký rok, ale Tublatanka hrá príjemný rock. – Foto: tasr

„Je to úplne zúfalá situácia. Celé som to sledoval v televízii,“ pokračuje vo videu Ďurinda a odkazuje, že drží palce. „Mne keby sa to stalo, že mi zhodí tornádo dom, tak by som bol úplne na mizine. Hlavne na tej psychickej mizine,“ empaticky dodáva a uvažuje nad tým, kde by chcel žiť, keby nebýval na Slovensku.

Zdroj: fb/tublatanka.sk

„Myslím na vás. Dúfam, že ste všetci ok, že ste všetci zdraví, pretože toto bol zlý rok. Ale my s Tublatankou vám zahráme príjemný rock,“ pokračoval Ďurinda a po úvodných slovách by si snáď jeden myslel, že chystá charitatívny koncert na podporu tejto postihnutej oblasti. Nič také však spevák hitov ako Láska drž ma ešte nad hladinou či Pravda víťazí vo svojej reči nespomenul, miesto toho lákal na koncerty, ktoré budú v lete na Slovensku.

Viac o tragédii na Morave sa dočítate tu:

  1. česká reprezentácia daruje odmeny z majstrovstiev sveta obetiam ničivého tornáda

Ďurindov prešľap mu dali fanúšikovia poriadne „vyžrať“. „Maťo, tak toto si fakt nemusel. Že ťa tam nejaký rybár nemajzel pádlem po tej namyslenej gebuli za tieto drísty,“ naložil mu jeden z nich. „Hanba! Od mora priať ľuďom, čo zažili hádam najväčšiu tragédiu vo svojom živote je veľmi zlé,“ rozčúlil sa ďalší. „Maťko, mám ťa veľmi rada ako speváka z Tublatanky, ale príde mi fakt veľmi trápne plávať si v mori a rozprávať ako ti je ľúto ľudí, ktorí si zažívajú peklo po tornáde. Keď si to chcel spraviť mohol si to spraviť skôr a niekde z domu,“ poučila Ďurindu fanúšička. Ako sa hovorí, dobrá rada nad zlato.

Zdroj: fb/tublatanka.sk

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport