eReport.sk
Foto: tasr

VIDEO a FOTO Zaočkovaný je už aj Heger! Nezaobišlo sa to bez divadielka

Eduard Heger sa zaregistroval v systéme “Čakáreň” a počkal si na termín, keď bude môcť byť zaočkovaný. Ten mu vyšiel symbolicky práve na 1. mája. Pozrite si video ako šéf vlády absolvoval vakcináciu na Covid 19.

Eduard Heger prichádza na Národný futbalový štadión v Bratislave, kde ho čaká očkovanie voči dobre známemu ochoreniu. Ako pred očkovaním priznal v relácii RTVS Sobotné dialógy, očkovanie absolvuje ako bežný človek. Teda si musel počkať klasicky, ako ostatní, na voľný termín.

Heger v očkovacom centre najskôr prejde registráciou a napokon si sadne a pristúpi k nemu zdravotník s vakcínou. Heger je obklopený novinármi. „Uvoľnite tú ruku pán premiér,” ozve sa hlas mimo záber. Premiér neváha a komicky spustí ruku smerom k zemi. Jeden z novinárov ešte zvolá, aby šéf vlády aj so zdravotníkom zapózovali. Lekár natočí k objektívom hlavu a ozve sa cvakanie zrkadloviek.

Zdroj: eReport

Hegera zaočkovali vakcínou značky AstraZeneca. Dnes v relácii Sobotné dialógy musel vysvetľovať problémy ohľadom očkovania niektorých starších ročníkov. Očkovací systém totiž uprednostňoval mladšie ročníky pred seniormi. Včera sa k téme vyjadril aj minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský. Ten povedal, že zamedzí v súčasnosti očkovanie mladých ročníkov.

Zdroj: tasr

Heger priznal po očkovaní na brífingu, že samotná vakcinácia išla ako po masle. Premiér sa vyjadril aj k téme prednostného očkovania tínedžerov. “Zrejme došlo k nejakému chybnému úsudku a tínedžeri boli pozvaní na očkovanie už tento víkend,” povedal k téme Heger a podotkol, že mu je ľúto, že okolo očkovania došlo k chaosu.

Zdroj: eReport

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO a FOTO Zaočkovaný je už aj Heger! Nezaobišlo sa to bez divadielka

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti