eReport.sk
Foto: tasr

VIDEO a FOTO Pri luxusnej novostavbe v Bratislave kolabuje doprava: Našla sa letecká bomba!

AKTUALIZOVANÉ – Pre nález leteckej bomby na Chalupkovej ulici v Bratislave pyrotechnik okamžite odporučil evakuáciu okolitých budov, ako aj autobusovej stanice Mlynské nivy. Bratislavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.

Stalo sa tak v utorok po 8.00 h pri pyrotechnickom prieskume v areáli staveniska na Chalupkovej ulici. „Policajti v súčasnosti vykonávajú na mieste potrebné úkony. V tejto súvislosti žiadame občanov aby sa vyhli danému miestu nálezu, priľahlým uliciam a keď sa nachádzajú na mieste, aby sa riadili pokynmi polície,” spresnili na sociálnej sieti s tým, že bližšie informácie poskytnú, keď to situácia umožní.

Blízko autobusovej stanice v Bratislave našli dnes ráno leteckú bombu.

Zdroj: video:eReport

Polícia uzatvorila pre nálezy leteckej bomby na stavenisku na Chalupkovej ulici v centre Bratislavy šesť ulíc. Ide o Landererovu ulicu, Mlynské nivy (od križovatky Karadžičova – Košická), Čulenovu ulicu (v úseku Landererova ulica – Dostojevského rad), Chalupkovu ulicu, Bottovu ulicu, a Košickú ulicu (v úseku Mlynské nivy – Landererova).

„Apelujeme na všetkých občanov, ak je to možné, úplne sa týmto úsekom vyhnite,” uviedli bratislavskí krajskí policajti na sociálnej sieti. V okolí Chalupkovej a Mlynských nív sa pre evakuáciu a uzatvorenie viacerých ulíc tvoria rozsiahle dopravné kolóny. Paralyzovaná je aj autobusová a trolejbusová doprava bratislavskej MHD. S obmedzeniami premávajú aj spoje dopravcu Slovak Lines, ktorý taktiež musel uzatvoriť autobusovú stanicu na Bottovej.

Leteckú bombu našli v utorok ráno na stavenisku na Chalupkovej ulici. Policajný pyrotechnik okamžite odporučil evakuáciu okolitých budov, ako aj autobusovej stanice.

Aktuálna situácia v blízkosti miesta, kde našli leteckú bombu

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport