eReport.sk
Foto: instagram

VIDEO a FOTO Luxusná záhrada Zuzany Vačkovej: WAU, vyzerá ako z katalógu


Herečka Zuzana Vačková (52) býva v útulnom, no modernom dome v Čiernej vode, neďaleko Bratislavy. To sa však nedá povedať o záhrade, ktorá sa rozpína okolo domu. Teraz tam herečka trávi zrejme najviac času, nakoľko ju pred pár týždňami operovali.

Herečka v dvojpodlažnom dome, ktorý si prispôsobila podľa vlastných predstáv, býva už 12 rokov. Má štyri izby. Približne v polke mája Zuzana Vačková informoval svojich fanúšikov, že skončil na nemocničnej posteli. Operovali jej nohu, presnejšie meniskus. Ako sama priznala, poškodila si ho pred pár rokmi a zle došľapovala. Takýto zákrok však potrebuje niekoľko dní pokoja a odpočinku, ktorý herečka určite strávila aj na svojej luxusnej záhrade.

V nej sa jej pýšia rozmanité druhy kvetov, bazén, posedenie a v teplých dňoch nezabúdajú ani na gril párty. Na svojej sociálnej sieti sa tento rok herečka pochválila dominantou svojej záhrady, a to vistériou, ktorá jej poriadne zakvitla: „Tento rok nám vistéria zakvitla naozaj nádherne! A keby ste vedeli, ako omamne vonia,“ napísala pred mesiacom, kedy je sezóna.

Zdroj: Instagram Zuzana Vačková

https://www.instagram.com/p/CPOs06fiZmy/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: Instagram Zuzana Vačková

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO a FOTO Luxusná záhrada Zuzany Vačkovej: WAU, vyzerá ako z katalógu

KOMENTOVALI STE: