tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Alex Lohoré a Karlos Vémola, foto:instagram

Vémola vs. Lohoré, zakončí „Terminátor“ rok 2020 víťazne?

Jubilejný turnaj Oktagon 20 vyvrcholí titulovým bojom o pás strednej váhy už dnes o 22:00. Pôjde o záverečný turnaj v MMA v roku 2020. Čakajú nás zaujímavé zápasy plné odhodlania a chuti po víťazstve.

Rok 2020 sa uzavrie tak ako sa patrí. Po majstrovstvách sveta v hokeji juniorov v Kanade tu máme ďalšiu veľkú športovú udalosť. V priebehu troch týždňoch ide o druhý veľký turnaj Oktagonu. Jubilejný turnaj vyvrcholí titulovým zápasom medzi Karlosom „Terminátorom“ Vémolom a francúzskym bojovníkom Alexom Lohoré.

Alex Lohoré – Karlos Vémola

foto:instagram K.V.

Vémola navnadený po mikulášskej výhre nad „Babou Jagou“ Mikuláškom, bude chcieť vyhrať aj nad Lohorém a zakončiť tak rok 2020 víťazne. Lohoré, veterán Bellatoru, Cage Warriors a päťnásobný šampión s bilanciou 19-5 mu to určite nedovolí a bude chcieť „naučiť“ Vémolu slušnému chovaniu, naráža tak na Vémolové neslušné gesto po zápase s Mikuláškom, keď mu odmietol podať ruku.

V utorňajšom vážení dokázali obaja bojovníci splniť limit a navážili potrebnú váhu. Počas staredownu to medzi zápasníkmi naozaj vrelo a iskrilo: „Titul bude môj, žijem a dýcham pre MMA“ povedal 31-ročný Francúz. Vémola reagoval: „Toto je moja pôda, musel by si ma najprv zabiť!“

Pozrite si váženie bojovníkov:

video:youtube OktagonMMA

Diváci sa môžu tešiť aj na návrat Milana Ďatelinka. Proti žilinskému rodákovi bude stáť známy pražský bomber Dávid Hošek. Rozhovor s 24-ročným Ďatelinkom si môžete vypočuť v našom podcaste: Futbal je nebezpečnejší než bojové športy, hovorí hviezda MMA Milan Ďatelinka.

Na Oktagone 20 príde i k vyvrcholeniu odloženého finále z 5. série Výzvy, ktorý minulý mesiac prekazila pozitivita Romana Paulusa na koronavírus. V českom finále projektu Oktagon Underground sa radoval Brichta, teraz je na programe odveta proti Kohoutovi.

Zápasová karta bojovníkov na Oktagone 20

foto: OktagonMMA


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vémola vs. Lohoré, zakončí „Terminátor“ rok 2020 víťazne?

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku