eReport.sk
Polícia, páska
Ilustračná snímka. Foto: polícia

VEĽKÁ TRAGÉDIA Mŕtve dieťa v Petržalke, muž a žena skonali po páde z okna!

Mŕtve dieťa v Petržalke! Muž a žena zase zomreli v nedeľu po páde z okna v jednej z bytoviek na Vyšehradskej ulici na bratislavskom sídlisku. V byte, z ktorého mali vypadnúť, bolo aj spomínané mŕtve dieťa. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Pátranie po nezvestnom
  2. Šokujúci nález polície
  3. Železnica, koľajisko, vlak
  4. Pri Trenčíne padlo lietadlo

Policajti najskôr zasahovali pri páde muža, a to krátko po 10.15 h. „Bol privolanou záchrannou službou prevezený do jednej z nemocníc, kde zraneniam podľahol,“ ozrejmil hovorca. Policajti krátko po 15.00 h prijali ďalšie oznámenie, keď malo dôjsť na uvedenej adrese k pádu ženy. Tá podľa ich slov utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Zdroj: fb/polícia

Policajti poobede lokalizovali byt, z ktorého mali muž a žena vypadnúť. „Krátko pred 16.30 h policajti za splnenia zákonných podmienok otvorili predmetný byt, vo vnútorných priestoroch ktorého našli telo maloletej osoby – približne desaťročného chlapca, bez známok života,“ dodal Szeiff.

Prípad prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave. Polícia bližšie informácie poskytne, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VEĽKÁ TRAGÉDIA Mŕtve dieťa v Petržalke, muž a žena skonali po páde z okna!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti