eReport.sk
top1 Króner
Ján Króner, foto: profimedia

Veľká tragédia: Janko Kroner sa pokúsil o samovraždu!

Toľká bolesť sa už nedala zniesť! Výnimočný herec a zabávač Ján Kroner (64) sa údajne pokúsil o samovraždu. Podľa našich informácií je mimo ohrozenia života v nemocnici v Trstenej.

Herec Ján Kroner mal dlhodobo duševné problémy, s ktorými sa neraz liečil na psychiatrii. Podľa našich informácií sa 7. januára pokúsil o samovraždu. Aktuálne sa nachádza v rukách lekárov. „Je hospitalizovaný v nemocnici v Trstenej na psychiatrickom oddelení,” potvrdil nám informáciu zdroj z polície. Podľa našich informácií žil herec v poslednom období v Dome sociálnych služieb v Lokci. Riaditeľka zariadenia Marcela Mušáková však bola skúpa na slovo. „Prepáčte, ale o našich klientoch neposkytujeme žiadne informácie, ” povedala nám.

Na hercov zdravotný stav sme sa pýtali aj jeho prvej manželky Adriany Krónerovej. „Neviem vám k tomu vôbec nič povedať,” vyjadrila sa pre eReport.sk

S duševnými problémami bojuje Ján Kroner dlhé roky. V minulosti sa mu to darilo úspešne tajiť, no jeho hospitalizácie sú dôkazom toho, že svoj stav vôbec nemal pod kontrolou. Umelec sa v uplynulých rokoch liečil v psychiatrických zariadeniach v Pezinku, Kežmarku či vo Veľkom Záluží. Herec istý čas býval u sestry, ale aj v byte svojho syna Jakuba. Napriek snahe jeho rodiny a priateľov sa už na herecké výslnie nikdy nevrátil.

So synom herca, Jakubom, telefonoval eReport dvakrát. Ani v jednom rozhovore nepoprel nami zistené skutočnosti. Keďže vo svojej reakcii k článku písal o nepravdivých údajoch, dali sme mu priestor uviesť veci na pravú mieru. Ponuku redakcie na jeho vyjadrenie sa k celej situácii odmietol.

Odoberať
Upozorniť na
guest
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.