eReport.sk
Foto: instagram

VEĽKÁ GALÉRIA Superstaristka šokuje! Po pár mesiacoch ďalšia svadba

Šokovala. Bývalá superstaristka svojich fanúšikov dostala do pomykova. Ešte len pred nedávnom sa pochválila fotkami so svadby a cez víkend zavesila na sociálnu sieť ďalšie. Žeby ďalšia svadba?

Dominika Jurena (Stará) sa netají tým, že je silno veriaca a tak chce mať svadbu ako sa patrí. Keďže jej prvá sa konala vrámci silných protipandemických opatrení, spolu s manželom sa rozhodli, že ich veľký deň si zopakujú a Dominika si splní svoj veľký sen. Bude mať svadbu, akú si vždy predstavovala.

Pár si vytúžené áno povedali ešte koncom januára. Keďže prvá svadba bola bez oslavy a len v kruhu najbližších, dvojica sa rozhodla, že to tentokrát bude poriadna párty: „Ďakujem Bohu, že nám umožnil osláviť našu lásku aj s našou rodinou. Ďakujem všetkým zainteresovaným, ktorí mi neskutočne pomáhali zorganizovať včerajší deň v priebehu necelých dvoch týždňov. A ďakujem aj všetkým našim milovaným, ktorí prijali pozvanie a prišli si to s nami užiť! To, ako nám všetci vraveli, že sa neskutočne zabavili a užili si to, bolo pre nás najviac. Po tak dlhých mesiacoch odlúčenia padlo fakt dobre vidieť vás všetkých takto pokope.” Dvojica sa pred najbližšími zobrala 21.5.2021.

Zdroj: Instagram Dominika Stará

Dominika si splnila svoj sen a svadba sa konala v kaštieli. A ako sama priznala vo svojich príspevkoch, bola to rozprávková svadba, na ktorú bude do konca života spomínať: „Toto bolo tak vymodlené, tak požehnané, tak za odmenu. Vždy som si predstavovala svoju svadbu v krásnom kaštieli s mojimi najbližšími ako bašavel roka a ono to tak skutočne aj bolo,“ napísala na sociálnej sieti.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport