eReport.sk
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová, petra vlhová, návšteva prezidentky
Foto: tasr

VEĽKÁ GALÉRIA Petra Vlhová navštívila prezidentku: Vyslala jasné posolstvo do sveta!

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa dočkala ďalšej veľkej pocty. Po minulotýždňovom stretnutí s predsedom NRSR s Borisom Kollárom na Bratislavskom hrade, prijala pozvanie na dnešné stretnutie aj od prezidentky Zuzany Čaputovej.

Prezidentka privítala celkovú víťazku Svetového pohára v paláci o 14:00. Špekuluje sa práve či kvôli návšteve “Zimnej kráľovny” neposunula vymenovanie novej vlády, ktoré malo prebehnúť pred jej príchodom. Petra Vlhová mala pred stretnutím so Zuzanou Čaputovou pár minút na rozhovor s médiami. Dvadsaťpäťročná rodáčka z Liptovského Mikuláša vyslala do sveta jasné posolstvo. „Jedna éra sa raz skončí a mali by sme začať viac myslieť na budúcnosť. S rodičmi chceme založiť nadáciu, ktorá sa bude venovať viac mládeži a bude ich podporovať v ich ďalšom rozvoji. Určite sa budem chcieť opýtať aj na názor pani prezidentky Čaputovej”.

Petra Vlhová na návšteve prezidentky Zuzany Čaputovej

Foto: tasr

Vlhová apelovala najmä na nedostatok podpory zo strany štátu a zo strany Slovenskej lyžiarskej asociácii, z ktorej ku koncu minulého roka mnoho športovcov na čele s Petrou Vlhovou vystúpilo a začalo uvažovať o vytvorení vlastnej asociácii.

Petru Vlhovú pred týždňom privítal predseda NRSR Boris Kollár – Foto: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v kategórii

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport