eReport.sk
Attila Végh, Karlos Vémola Zdroj: Oktagon MMA

Végh pred zápasom s Vémolom o kauze sponzori: Urobil by som to znova. Traja odišli, desiati prišli


Slovenská oktagonová hviezda musela počas prípravy riešiť nepríjemnosti s odchodom sponzorov, Attila Végh však svoje kroky neľutuje a ani ho príliš nezaboleli. Skôr naopak.

Slovenský MMA bojovník Attila Végh musel počas prípravy na dnešný očakávaný odvetný súboj s Čechom Karlosom Vémolom riešiť problémy ohľadom odchodu sponzorov. Bojovník trvá na svojom a hovorí, že vôbec nič neľutuje a zachoval by sa rovnako.

Niektorí odišli, iní prišli

Attila Végh má pred sebou dôležitý a možno aj posledný zápas. Na turnaji Oktagon 58 v pražskom Edene sa predstaví v Odvete storočia proti domácemu Karlosovi Vémolovi. V prvom ich vzájomnom zápase vyhral Végh, keď v úvodnom kole súpera knokautoval. Pochvaľuje si prípravu pred dnešných zápasom a tvrdí, že je ešte v lepšej forme, ako pred prvým zápasom.

„Náročné to samozrejme bolo. Päť rokov som nemal tvrdú prípravu, ale vedel som, do čoho idem a čo ma čaká. Viac som si to užil ako v roku 2019. Moje telo si od tej doby oddýchlo, teraz mám novú motiváciu. Na každý tréning som šiel s radosťou a s tým, že chcem drieť. Nebolo to tak, že ma bolí toto a tamto. Musím povedať, že som dal viac úsilia práve do tejto prípravy než do tej prvej. Fyzicky a psychicky som nastavený tak, že tam pôjdem loviť,“ povedal pre sport.cz bývalý šampión organizácie Bellator.

Aj podľa hlasov z okolia Attilu Végha je náš borec pripravený na špičkovej úrovni. A to aj napriek tomu, že počas prípravy musel čeliť nepríjemnostiam. Keď verejne podporil pred druhým kolom prezidentských volieb Petra Pellegriniho, zniesla sa na neho obrovská vlna nenávisti. Následne prišiel o troch významných sponzorov. Sám však tvrdí, že negatívny vplyv na jeho prípravu to nemalo.

„Vôbec nie. Pre mňa to bolo skôr sklamanie v tom zmysle, že som v živote nemal zas toľko šancí spoznať, ktorí ľudia patria ku mne a kto skutočne drží so mnou. Toto bola životná skúška, kde sa ukázalo, kto ku mne nepatrí. Z tejto celej negatívnej situácie som si vzal to pozitívne a môžem povedať, že síce traja sponzori odišli, ale ďalších desať prišlo. Nič sa nezmenilo a nezrútilo. Ja už s tým nič neurobím, aj keď som z toho bol trochu sklamaný. Prípravy sa to ale nedotklo, na tom som psychicky silný dosť,“ reagoval Attila Végh spätne na kauzu okolo odchodu jeho sponzorov.

Zdroj: sport.cz

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Végh pred zápasom s Vémolom o kauze sponzori: Urobil by som to znova. Traja odišli, desiati prišli

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne