eReport.sk
Mária Demitrová, foto:tasr

Vdova po hokejistovi Pavlovi Demitrovi (†36): Našla som nový zmysel života!

Pred desiatimi rokmi Mária Demitrová náhle prišla o milovaného muža Pavla († 36), ktorý sedel na palube lietadla s hokejistami Jaroslavli, ktoré tragický havarovalo. Prešla si ťažkými chvíľami, avšak po rokoch v sebe našla túžbu nájsť to povestné svetlo na konci tunela. Rozhodla sa pomáhať iným a tak sa začala venovať psychológii!

„Potrebovala som v živote nový veľký zmysel. Všetko mi prišlo také … zbytočné,” vysvetľuje vdova po legende slovenského hokeja v rozhovore pre magazín Madam Eva. „Hľadala som teda niečo, čo by ma hlboko napĺňalo a zároveň malo zmysel aj pre druhých.”

Za minulosťou urobila hrubú čiaru

Čo nevidieť by mala dokončiť magisterský odbor. „Finišujú, čaká ma posledný rok. Už som absolvovala prax v nemocnici a teraz začínam písať diplomovú prácu. Tej sa budem venovať veľa dlho, bude to náročnejšie,” popisovala Mária, ktorá urobila za históriou hrubú čiaru. „Už sa nechcem zaoberať minulosťou. Od tej tragédie už uplynulo desať rokov. “

Mária spolu so svojim manželom Pavlom Demitrom – Foto: tasr

Zostali žiť v Trenčíne

V Trenčíne si užíva idylky so synom Lucasom a dcérou Zarou. Možno aj s novým nápadníkom. „O súkromí hovoriť nechcem,” ospravedlnila sa. Mladý Lucas ide v otcových šľapajach. Nie je síce hokejistom, avšak “brázdi” zelené trávniky v drese futbalového fortunaligistu AS Trenčín.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Pavol Demitra po ukončení kariéry

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Hokej

Tipos liga

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Šport