eReport.sk

Val Kilmer po rakovine hrtanu: Zniem ako prepitý Marlon Brando


Legendárny herec Val Kilmer (60) sa po rakovine hrtanu opäť vracia na scénu. Pre svojich fanúšikov si pripravil množstvo projektov vrátane pokračovania kultového filmu Top Gun z roku 1986. Zo svojej choroby, či straty hlasu si dnes robí žarty.

Predstaviteľ Toma „Icemana“ Kazanského prežil posledné roky v utrpení. V roku 2015 mu diagnostikovali rakovinu hrtana. Svoju diagnózu prezradil svetu až o dva roky neskôr. Už vtedy vedel, že zhubnú chorobu porazí jedine tak, že si nechá operatívne odstrániť hrtan. V memoároch s názvom I´m Your Huckleberry sa Val Kilmer rozpísal nielen o svojej chorobe, ale aj o svojom osobnom živote, či kariére.

S týmto trvalým hendikepom nakrútil niekoľko filmov. Naposledy sa objavil vo filme Paydirt, ktorý kritika veľmi neprijala. Premiéra filmu sa kvôli korone odohrala skôr online. Najväčší ohlas však vzbudilo pokračovanie kultového filmu Top Gun, ktorý je naplánovaný na budúce leto. Po viac ako tridsiatich rokoch si Val opäť zahrá s Tomom Cruisom.

Kilmera po ukončení liečby rakoviny najviac trápi strata jeho špecifického hlasu. V šou Good Morning America priznal, že jeho hlas dnes pripomína pirátsky smiech. „Keď prehovorím, zniem ako Marlon Brando po niekoľkých fľaškách tequily, „ napísal vo svojej biografii Val Kilmer. Jeho verní fanúšikovia sa na jeho návrat už nesmierne tešia.

foto: profimedia

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Val Kilmer po rakovine hrtanu: Zniem ako prepitý Marlon Brando

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne