eReport.sk
Okolo mýta sa črtá ďalší škandál.
Ilustračná snímka. Foto: tasr

Vodiči pozor! Kolóny na viacerých úsekoch v Žilinskom kraji, na D1 za výjazdom Voderady sa zrazilo niekoľko vozidiel


Polícia upozorňuje na kolóny na viacerých úsekoch v Žilinskom kraji. Ďalší problém je za Bratislavou, na D1 za výjazdom Voderady smer Senec sa zrazilo niekoľko vozidiel.

V Žilinskom kraji sa tvoria kolóny

Na viacerých úsekoch ciest prvej triedy v Žilinskom kraji sa pre hustú premávku v nedeľu popoludní tvoria kolóny. Upozornila na to žilinská krajská polícia na sociálnej sieti.

Policajti spresnili, že vodiči sa na kolóny musia pripraviť na ceste I/18 v smere od Martina do Žiliny a I/18 v smere od Liptovského Mikuláša do Ružomberka. Hustá premávka je i na ceste I/59 v smere z Liptovskej Osady v okrese Ružomberok na Donovaly. Dôvodom sú práce na ceste, premávku v úseku riadi cestná svetelná signalizácia.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Putin Zelenskyj

„Situáciu polícia monitoruje a v prípade potreby bude riadiť premávku. Žiadame všetkých účastníkov cestnej premávky o zvýšenú trpezlivosť a ohľaduplnosť,“ dodali policajti.

Problém je aj na D1

Na D1 za výjazdom Voderady smer Senec sa zrazilo niekoľko vozidiel.

Na diaľnici D1 za výjazdom Voderady v smere na Senec sa zrazilo niekoľko vozidiel za sebou v rôznych pruhoch. Zdržanie v kolóne je aktuálne približne hodinu. Zelená vlna RTVS o tom informuje na sociálnej sieti X.

„Zrazilo sa niekoľko vozidiel za sebou v rôznych pruhoch, premávka je len v strednom pruhu, zdržíte sa v kolóne asi hodinu,“ spresnila Zelená vlna. Na vodičov apeluje, aby nezabudli vytvoriť uličku záchrany.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Vodiči pozor! Kolóny na viacerých úsekoch v Žilinskom kraji, na D1 za výjazdom Voderady sa zrazilo niekoľko vozidiel

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre