tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Ilustračné foto: tasr

V Španielsku zadržali Tomáša Rajeckého, ktorého spájali s Piťovcami: Mal podplácať Makóa

Obvineného Tomáša Rajeckého, ktorý mal podplácať bývalého šéfa Kriminálneho úradu finančnej správy Ľudovíta Makóa, mali zadržať v Španielsku. Potvrdil to jeho obhajca Adrián Kucek s tým, že ho o tom informovala rodina obvineného. Na zadržanie upozornil spravodajský portál TV Joj noviny.sk

Na údajného člena skupiny tzv. piťovcov bol vydaný medzinárodný a európsky zatykač. Obvineniu z podplácania bývalého šéfa KÚFS Ľudovíta M. v súvislosti s ilegálnou výrobou a distribúciou cigariet čelí aj konkurzný právnik Zoroslav K.

Tomáš Rajecký, foto: tasr

Zoroslav Kollár čelí aj ďalším obvineniam. Spolu s bývalým predsedom Okresného súdu Bratislava III Davidom Lindtnerom a bývalou podpredsedníčkou NS SR Jarmilou Urbancovou ho zadržali vlani v októbri v rámci akcie Víchrica. Jarmilu U. a Davida L. obvinili zo zločinu prijímania úplatku. Zoroslav Kollár je obvinený zo zločinu zasahovania do nezávislosti súdu. Od marca čelí aj obvineniu z poskytnutia úplatku bývalému riaditeľovi Slovenskej informačnej služby Vladimírovi Pčolinskému a exnámestníkovi SIS Borisovi Beňovi, aby ho nesledovali.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

V Španielsku zadržali Tomáša Rajeckého, ktorého spájali s Piťovcami: Mal podplácať Makóa

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku