tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Pohľad na rozbitú cestu s výtlkmi
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock

V Humennom neopravia výtlky, technické služby paralyzovala korona!

HUMENNÉ – Technické služby (TS) mesta Humenné evidujú v aktuálnej pandemickej situácii 19 karantenizovaných zamestnancov. Ako na internetovej stránke mesta informoval riaditeľ TS Milan Kuruc, práceschopní zamestnanci aj naďalej zabezpečujú nevyhnutnú údržbu verejného priestranstva.

„Prioritne je zabezpečený odvoz komunálneho odpadu, zber biologicky rozložiteľného odpadu a výrub stromov, ktorý sa končí na budúci týždeň. Na toto obdobie sme vylúčili opravu ciest a chodníkov,“ uviedol s tým, že ak si to bude situácia vyžadovať, čistenie mesta strojmi budú TS realizovať aj v nočných hodinách. Pokračovať v opravách miestnych komunikácií predpokladá Kuruc už od budúceho týždňa, keď sa má niektorým pracovníkom skončiť karanténa. „Pevne verím, že aj po víkende ostaneme na takomto stave,“ podotkol pre TASR.

Veľkokapacitné kontajnery na zabezpečenie jarného upratovania avizujú TS rozmiestniť v rámci mesta v utorok 6. apríla. „Presný rozpis bude pre obyvateľov zverejnený na webovej stránke,“ doplnila Veronika Lattová z tlačového referátu mestského úradu.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

V Humennom neopravia výtlky, technické služby paralyzovala korona!

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku