eReport.sk
foto: shutterstock

V Bratislavskom kraji sa očkuje ostošesť. Župan Droba ohlásil zmeny!

Kým politici riešia, ako dostať čo najviac ľudí do očkovacích centier, v bratislavskom kraji majú iné problémy. Po tom, čo otvorili brány aj pre neregistrovaných záujemcov, sú vakcíny doslova na roztrhanie. Bratislavský župan Juraj Droba sa teší a zároveň oznámil aj určité zmeny.

„Bratislavčania majú o očkovanie stále veľký záujem a naša kolektívna imunita je tak každým dňom silnejšia. Ďakujem vám,“ voľkal si šéf bratislavskej VÚCky. „Keďže naposledy k nám na Pfizer prišlo za jeden deň až 1430 ľudí bez registrácie, pridávame ďalší očkovací deň, a to štvrtok od 14:00 do 20:00. Môžete prísť bez pozvánky, ale ak sa zapíšete do nášho systému, urýchlite registráciu na mieste,“ odporúča Droba.

Droba sa teší záujmu o očkovanie a pre záujemcov pridáva ďalší deň. – Foto: tasr

Župan tiež uviedol, že vo veľkokapacitnom centre sa bude očkovať do 7. augusta. „Potom sa presúvame do terénu, avšak otvoríme opäť podľa potreby,“ prisľúbil. Ľudia tiež prejavil záujem o očkovanie vakcínou od firmy Johnson & Johnson. Pre tých ale nemal Droba dobré správy. „Momentálne ďalšie očkovanie Janssenom neplánujeme,“ uviedol.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport